جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

4 هزار واحد زلزله زده در «قطور» نیازمند بازسازی - نمایش محتوای خبر

 

 

4 هزار واحد زلزله زده در «قطور» نیازمند بازسازی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان 4 هزار واحد زلزله زده در «قطور» نیازمند بازسازیغربی در جلسه مدیریت بحران زلزله قطور خوی گفت:

از مجموع 127 مصدوم زمین لرزه‌های رخ داده در قطور و سلماس 6 نفر در بیمارستان بستری هستند و بقیه افراد سرپایی مداوا شدند. آیدین رحمانی گفت: تا به امروز 4 هزار و 909 عدد چادر، 4 هزار و 22 والور و 4 هزار و 348 بسته غذایی 72 ساعته در بین مردم توزیع شده است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی افزود: از سایر استان‌ها نیز بیش از 3 هزار چادر و 4 هزار بسته غذایی به منطقه ارسال شده است. وی گفت: کمیته ساماندهی احشام زنده و تعیین تکلیف احشام تلف شده برگزار شد و در 3 روستا با ایجاد 7 واحد نگهداری یک هزار و 100 واحد دام زنده ساماندهی شدند. رحمانی بیان کرد: بر اساس ارزیابی صورت گرفته توسط بنیاد مسکن 4 هزار واحد مسکونی نیاز به بازسازی دارند که 3 هزار و 700 واحد روستایی و 300 واحد نیز در شهر قطور هستند. وی یادآور شد: یک هزار و 300 واحد مسکونی نیز نیاز به تعمیر و 3 هزار و 700 واحد تاسیسات دامی و 210 واحد تجاری و آموزشی و فرهنگی نیز نیاز به بازسازی دارند.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.