جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

"ماموستا محمد واوی" به عنوان امام جمعه سردشت منصوب شد - نمایش محتوای خبر

 

 

"ماموستا محمد واوی" به عنوان امام جمعه سردشت منصوب شد

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

نژاد جهانی فرماندار سردشت در این مراسم گفت:

برگزاری آیین معارفه امام جمعه در شورای اداری، نشان از تعامل و هماهنگی دستگاه های اجرایی شهرستان با ایشان است که با استفاده از رهنمودها و توضیحات عملکردی، وی را بیش از هر زمان دیگری در پیگیری مطالبات شهرستانی دخیل و سهیم کنیم. حجت االسلام فعال آذر مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی امامان جمعه را مدیران فرهنگی هر شهرستان توصیف کرد و گفت: فرهنگ جریانی عمومی است که نیاز به همکاری و تعامل سایر آحاد جامعه و مسئولان دارد. رسول خضری نماینده مردم سردشت پیرانشهر در مجلس هم گفت: امامان جمعه عهده دار پایگاه های فرهنگی بوده و به علت خاموش نبودن در مقابل شبیخون دشمنان از جایگاه رفیع و قابل تکریمی نزد مردم برخودار هستند. در پایان مراسم امامان جمعه و جماعت و جمعی از مسئولین در مزارشهدای سردشت به منظور تجدید عهد با آرمانهای امام و شهیدان گلگون کفن انقلاب اسلامی حضوریافته که با قرائت فاتحه ، تقدیم گل ، غبارروبی وگلاب پاشی نسبت به ساحت مقدس شهدا ادای احترام شد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.