رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

"حق" مبداء قدرت ایران است - نمایش محتوای خبر

 

 

"حق" مبداء قدرت ایران است

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

وزیر امورخارجه دولت نهم و مشاور عالی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در جمع راهپیمایی مردم ارومیه در میدان ایالت این شهر گفت:

از فردا ملت ایران دهه پنجم انقلاب را آغاز می کنند. متکی افزود: در قرن نوزدهم سرمایه داری غرب و کمونیسم شرق دولبه قیچی بودند و به تعبیر شهید مطهری دین مداری را هدف قرار دادند. او تصریح کرد: درچنین فضایی امام راحل، دین مداری را به جامعه بازگرداند و فهم جدیدی از اسلام منطبق بر سنت پیامبر و عقل و اجماع ارائه کرد و فرمود برای اجرای احکام باید حکومت اسلامی تشکیل داد. مشاور عالی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی بااشاره به این که صرف داشتن قدرت، ایجاد حق نمی کند، گفت: صرف داشتن قدرت، ایجاد حق نمی کند، چرا که حق و حقیقت مبداء قدرت است و این مصاف همواره بین منطق امام و مستکبران جاری بود. متکی در ادامه بر تدام راه امام تاکید کرد و اظهار داشت: انقلاب اسلامی هم اکنون با رهبری حضرت آیت الله خامنه ای با صلابت و اقتدار پیش می رود. مشاور عالی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی بااشاره به هشدار رهبرمعظم انقلاب درخصوص نقشه های پلید دشمنان برای سال آینده گفت: دشمنان تاکنون در هیچ یک از توطئه های خود موفق نبوده اند و سال آینده سال فشارها و توطئه های دشنمنان است. او در پایان تصریح کرد: انقلاب در خدمت رسانی به مردم، بیان گفتمان عدالت، اعتماد به جوانان و نوآوری ها کارنامه درخشانی دارد و مسئولان نیز باید در این راستا اقدامات مناسبی انجام داده و با محوریت اقتصاد مقاومتی از دودلی در برنامه ریزی اقتصادی پرهیز کنند.جدیدترین اخبار

بهره برداری از تصفیه خانه کارخانه نساجی در خوی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اقتصادی
بهره برداری از تصفیه خانه کارخانه نساجی در خوی
کارخانه نساجی خوی یکی از پنج واحد بزرگ نساجی کشور است که با افتتاح تصفیه خانه آن از ورود پساب به محیط زیست جلوگیری می شود.
لزوم مدیریت واحد مجالس قرآن در استان
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
لزوم مدیریت واحد مجالس قرآن در استان
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه بر مدیریت یکپارچه مجالس قرآن در استان و توجه به مفاهیم ارائه شده در این مجالس با نگاه کارشناسی تاکید کرد.
ارز آوری یک میلیون دلاری از صادرات آبزیان
ارز آوری یک میلیون دلاری از صادرات آبزیان
در شش ماهه گذشته بیش از 300 تن انواع آبزیان از آذربایجان غربی به کشورهای خارجی صادر شده است.

پربیننده ترین اخبار

وحدت نیروهای مسلح مصداق بارز ولایت پذیری
ارومیه/خبرگزاری صدا وسیما/سیاسی
وحدت نیروهای مسلح مصداق بارز ولایت پذیری
حجت الاسلام والمسلمین قریشی گفت: در شرایطی که دشمنان به دنبال برهم زدن اتحاد ملت ایران هستند، وحدت بین نیروهای مسلح مایه مباهات و مصداق بارز ولایت پذیری و اقتدار آنهاست.
گلباران مزار شهیدانِ ارومیه
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
گلباران مزار شهیدانِ ارومیه
به مناسبت فرارسیدن روز ارتش مزار شهدای ارومیه با نثار فاتحه و اهدای شاخه گل عطر افشانی و غبار روبی شد.
نقش محوری روحانیان در گسترش گفتمان ارزشی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی
نقش محوری روحانیان در گسترش گفتمان ارزشی
معاون وزیر اطلاعات گفت: ارزش‌های اسلامی محور گفتمان دینی و ملی در کشور است و طلاب و روحانیان به عنوان سربازان امام زمان(عج) در ابقای این گفتمان دینی نقش بسزایی دارند.