جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

۹ دی ، قبولی مردم در آزمونی الهی - نمایش محتوای خبر

 

 

۹ دی ، قبولی مردم در آزمونی الهی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی در خطبه های نماز جمعه امروز ارومیه گفت: ابعاد مختلف فتنه ۸۸ باید برای نسل های بعدی موشکافی و تبیین شود و روز نهم دیماه روز تجلیل از بصیرت و ولایت مداری مردم قرار گیرد. امام جمعه ارومیه افزود : نمایندگان‌مجلس باید بودجه سال ۹۹ را با نهایت دقت بررسی و اظهار نظر کنند و بر توزیع عادلانه بودجه ، سیاست اقتصاد مقاومتی و تمرکز نیافتن ثروت و قدرت در یک استان خاص توجه داشته باشند. وی همچنین گریزی به انتخابات مجلس یازدهم زد و با تبیین شاخصه های مهم یک نماینده انقلابی تصریح کرد: وجود تقوای سیاسی ، ساده زیستی ، وابسته نبودن به مراکز قدرت و ثروت ، تعهد ملی و دینی داشتن و صادق بودن در یک نامزد انتخاباتی بسیار مهم است. نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت زینب کبیری س و روز پرستار افزود: پرستاری از بیماران در آموزه های دینی مورد تاکید قرار گرفته به گونه ای که موجب بخشش گناهان و کسب جایگاه والا در روز قیامت می شود. امام‌جمعه ارومیه با توصیف حالات انسان در روز قیامت خاطرنشان کرد: رعایت تقوای الهی و عمل به فرامین و نواهی خداوند تنها راه نجات بخش انسان در روز محشر است. حجت الاسلام و المسلمین قریشی افزود: فراموش کردن خداوند موجب فراموشی ذات انسان و در نهایت فراموشی معاد ، بهشت و جهنم می شود. وی همچنین به بیان اهمیت صدقه و انفاق اموال در راه خداوند برای دستگیری از مستمندان پرداخت. حجت الاسلام امامی مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه صنعتی ارومیه به عنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه با اشاره به نقشه نفوذ دشمنان انقلاب در رده های مختلف مدیریتی نظام اسلامی گفت: نهم دی ماه روز بصیرت امت ولایت مدار است و مردم ایران اسلامی با همین بصیرت به یک مجلس انقلابی در انتخابات آینده رای خواهند داد و با این کار جلوی نفوذ دشمنان را می گیرند.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.