جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

۱۹۱ مصدوم در حوادث چهارشنبه آخر سال - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۹۱ مصدوم در حوادث چهارشنبه آخر سال

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/حوادث

بهرامی رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان غربی در گفتگو با خبرگزاری صداوسیما مرکزآذربایجان غربی ، با اشاره به شمار مصدومان چهارشنبه آخر سال گفت:از ابتدای شروع خدمات‌رسانی در شب چهارشنبه‌سوری تاکنون 191 مصدوم مربوط به مراسم امشب داشتیم که دچار مصدومیت شده اند. بهرامی افزود:99 مصدوم در محل حادثه درمان شده است و 89 مصدوم به مراکز درمانی اعزام شده اند. رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان غربی افزود:از این تعداد137 نفر مذکر و 54 نفر مونث هستند. وی ادامه داد:69نفر از ارومیه ،8 نفر از چایپاره ،2 نفر از پلدشت،7 نفر از مهاباد،4 نفر ازسردشت،2 نفر از اشنویه ،3 نفر از پیرانشهر، 2نفر از نقده ،18 نفر ازخوی،3 نفر از شاهین دژ ،14 نفر از ماکو،6 نفر از شوط ،13نفر از سلماس و 16نفر از میاندوآب ،5 نفر از چالدران ،14 نفر از تکاب و 5 نفر از بوکان ،مصدومین مربوط به حوادث چهارشنبه آخرسال را شامل می شوند که 53 مورد مربوط به سوختگی و 59 مورد مربوط به آسیب دیدگی از ناحیه گوش ، چشم و صورت است. وی گفت:مصدومیت دو تن در ارومیه از ناحیه مچ دست منجر به قطع عضو از این ناحیه شده است و بیش تر سوختگی از ناحیه صورت و دست بوده است. رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان غربی با اشاره به وضعیت مصدومین انتقال داده شده به مراکز بهداشتی و درمانی استان ، یادآور شد: خوشبختانه تاکنون هیچ موردی مبنی بر فوت در استان نداشته ایم. دکتر بهرامی افزود: آمار نهایی تا ساعت 12 فردا/چهارشنبه 29 اسفند/ اعلام خواهد شد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.