جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

گرامیداشت هفته بسیج در صداوسیما - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

اخبار داخلی مرکز

گرامیداشت هفته بسیج در صداوسیما

گرامیداشت هفته بسیج در صداوسیما


صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی به منظور بزرگداشت هفته بسیج با پخش برنامه‌های مختلف به معرفی فعالیت های بسیج به عنوان نهال برآمده از متن انقلاب می پردازند .

رادیو چی چست با ویژه برنامه«عشق مدرسه سی» در هفته بسیج از ساعت  18 بمدت 30 دقیقه به تهیه کنندگی زهرا محمدی به بررسی فعالیت ها و نقش بسیج در دوران دفاع مقدس بویژه حرکت چرخهای اقتصادی، بازسازی ، اجرای طرح های محرومیت زدایی  و سایر ماموریت های آن در عرصه‌های مختلف علمی ، اجتماعی و فرهنگی ، سیاسی و نظامی در شرایط کنونی جامعه    می‌ پردازد.  گزارش از نخبگان بسیجی، کارآفرینان بسیجی و جانبازان و ایثارگران دوران دفاع مقدس و همچنین مصاحبه با 3183

فرماندهان و پیشکسوتان بسیجی ، مسابقه و تماسهای مردمی  از آیتم های این برنامه است. همچنین برنامه‌های سلام یاشایش ، سئوگی سارایی ، عصر جوانی ، جوانه‌های چی چست ، بیرآخشام بیرسلام و کندیمیز به فراخور برنامه به موضوع بسیج با دعوت از بسیجیان موفق و کارآفرین ، خانواده های بسیجی ،جوانان بسیجی ،گزارش از پایگاههای روستایی می پردازند .

سیمای آذربایجان غربی نیز در هفته بسیج به منظور ارج نهادن به ایثارگری ها ، رشادتها و حماسه آفرینی های بسیجیان ویژه برنامه «مکتب عشق» را با دعوت از بسیج پزشکان ، بسیج اقشار ، بسیج پرستاران ، فعالان بسیجی و کارآفرینان بسیجی بصورت زنده به تهیه کنندگی گیتا حری رضایی پخش می کند  همچنین در برنامه‌های زنده با دعوت از مسئولان بسیج به کارکردهای مختلف بسیج در محورهای فرهنگی ، اجتماعی ، معارفی ، سیاسی و بویژه سازندگی و محرومیت زدایی پرداخت می شود . توجه ویژه به این مناسبت در برنامه‌های روتین تلویزیونی از جمله «اولدوز» «سیری در ورزش» و «ائویمیز»و همچنین پخش زیرنویس، نماهنگ، سرود ، کلام رهبری و پخش فیلم سینمایی از دوران دفاع مقدس از دیگر اقدامات و برنامه‌های سیمای آذربایجان غربی در هفته بسیج است.

خبر مرکز آذربایجان غربی نیز در هفته بسیج با پوشش رویدادهای هفته بسیج ، پخش گزارشهای ویژه و اختصاص گفتگوی ویژه خبری به موضوع بسیج  به این مهم می پردازد . معاونت فضای مجازی نیز در بزرگداشت هفته بسیج با تهیه موشن گرافی، باز نشر تصاویر حضور بسیجیان استان در جبهه ، انتشار فرمایشات حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری ، انتشار کلیپ های مناسبتی ، انتشار تصاویر جبهه و جنگ در هفته بسیج درتمامی پلتفرم های فضای مجازی اقدام خواهد نمود.

 

آدرس کوتاه :