جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

گازرسانی به 43 روستا در ماکو - نمایش محتوای خبر

 

 

گازرسانی به 43 روستا در ماکو

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

 رئیس اداره گاز ماکو در بازدید نماینده مردم شهرستانهای ماکو چالدران شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی از اجرای طرحهای گاز رسانی روستایی بااعلام این خبر گفت :

طرح گاز رسانی به 43 روستای شهرستان ماکو در قالب 7 طرح بزرگ گاز رسانی در دست اجراست . نوری نسب با بیان اینکه برای گاز رسانی به این روستاها 354 میلیارد و 987 میلون ریال اعتبار اختصاص یافته است افزود : این طرحها هم اکنون از ده تا 85 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار هستند . رئیس اداره گاز ماکو با اعلام اینکه طرح گاز رسانی در ماکو به روستاهای بالای بیست خانواری صورت می گیرد گفت : برای گازرسانی به این روستاها بیش از 211 کیلومتر شبکه خط انتقال و لوله گذاری صورت خواهد گرفت . نوری نصب خاطر نشان ساخت : با اتمام طرحهای گاز رسانی به 43 روستای شهرستان ماکو 4226 انشعاب گاز نصب ، و تعداد روستاهای گاز دار این شهرستان از 11 روستای فعلی به 54 روستا خواهد رسید . نماینده مردم شهرستانهای ماکو چالدران شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی هم در این بازدید با بیان اینکه بیشتر روستاهای شهرستان ماکو کوهستانی بوده و نیاز مبرم به سوخت گاز به جای نفت دارند بر تسریع عملیات گار رسانی تاکید کرد . شریف پور از افزایش اعتبارات گاز رسانی به روستاهای حاشیه رود ارس از پلدشت تا بورالان خبر داد و گفت : به علت سختی کار در این مسیر اعتبارات گاز رسانی سرانه هر خانوار به 90 میلون ریال افزایش یافته است .


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.