کندیمیز

برنامه کندیمیز با در نظرگرفتن نیازها و خواسته های روستائیان در روستاهای استان به صورت زنده هر روز از ساعت 19 پخش می شود .

روستاها و روستائیان در استان آذربایجان غربی جایگاه ویژه ای دارند سهم کشاورزی و اهمیت به قشر کشاورزان در توسعه اقتصادی استان بسیار زیاد می باشد . این برنامه با محتوای معرفی روستاهای استان و بررسی مشکلات روستائیان به صورت مستند گزارشی تهیه می شود .

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده : محمدعلی عبدالی

گوینده و نویسنده : کاظم معلم

گزارشگر : عسگر حسین زاده

تاریخ تولید: 1397


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام لطفا اگه امکان داره آدرس و یا شماره تلفن... حجت ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ ۱۶:۲۰
با سلام وتشکر از برنامه خوبتان لطفا صدای مارا به... روح الله ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ ۱۸:۴۴

روح الله
با سلام وتشکر از برنامه خوبتان لطفا صدای مارا به گوش مسئولین برسانید مدرسه شهید جمال فراح روستای یاغلانتپه از توابع شهرستان میاندواب بیش از 10 روز میباشد که پکیج های مدرسه خراب شده ولازم به تعمیر هستند ولی از انجا که به گفته مسئولین مدرسه بودجه ای برای این کار ندارند دانش اموزان مجبور هستن در سرما سر کلاس بشینن که اون هم عواقب هایی در پی دارد الان وضعیت مردم طوری نیست که به خاطر یک سرما خوردگی به دکتر مراجعه کنند وهمچنین هر ماه هر دانش اموز هفت هزار تومان به عنوان شهریه پرداخت میکنند که نمی دونم فقط اسم دولتی روی مدرسه ما چه کاره میباشد خواهشمندیم تا سرمای کلاسها معلمان ودانش اموزان را به تعطیلی نکشانده کاری بکنید صدای بیش از 200 دانش اموز یا اولیا
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ ۱۸:۴۴
حجت
سلام
لطفا اگه امکان داره آدرس و یا شماره تلفن خانم مهندس عسگری کارشناس کشت ایرو پونیک زعفران رو می خواستم .
با تشکر از برنامه پر محتوای که برای کشاورزان ارائه می نمایید .
تلفن 09143899732
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ ۱۶:۲۰