سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

کمک 300 میلیون ریالی مردم برای آزادی زندانیان در قالب جشن گلریزان - نمایش محتوای خبر

 

 

کمک 300 میلیون ریالی مردم برای آزادی زندانیان در قالب جشن گلریزان

ارومیه / خبرگزاری صدا و سیما / اجتماعی

کمک 300 میلیون ریالی مردم برای آزادی زندانیان در قالب جشن گلریزان

 

در قالب جشن گلریزان؛ مردم سلماس 300 میلیون ریال برای آزادی زندانیان کمک کردند .

مردم خیر و نوعدوست شهرستان سلماس با برپایی جشن گلریزان 300 میلیون ریال برای آزادی زندانیان کمک کردند.

فرماندار شهرستان سلماس در آین آیین که دیشب با حضور جمعی از خیرین و مسئولان شهرستان سلماس برگزار شد ، گفت : مشارکت اقشار مختلف مردم در جشن گلریزان و بازگرداندان زندانیان جرایم غیرعمد به آغوش خانواده ها نماد زیبایی از مشارکت و حس نوعدوستی جامعه است .

مسعود حاجی علیلو افزود : حمایت از خانواده های زندانیان نیازمند و آزاد سازی زندانیان جرائم غیرعمد از جمله اقدامات بسیار خیرخواهانه ای است که باید در سطح جامعه ترویج داده شود.

وی با اشاره به اقدام ارزشمند خیرین نیکوکار در جهت آزادسازی زندانیان نیازمند بیان کرد: این حرکت خداپسندانه علاوه بر داشتن اجر معنوی ، دارای ابعاد مثبت فرهنگی و اجتماعی است.

حاجی علیلو یادآور شد: ماه مبارک رمضان فرصت بسیار مناسبی است تا خیرین به کمک نیازمندان و افراد بی بضاعت جامعه شتافته و برای رفع مسائل و مشکلات آنها تلاش کنند.

دادستان سلماس نیز در ادامه این مراسم با بیان اینکه جشن گلریزان مطمئن ترین و موثرترین راه برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد است ، افزود: در احادیث و روایات ، توصیه های موکدی برای کمک به همنوعان آمده است که در همین زمینه مردم خیر و نیکوکار ما نیز در این زمینه مشارکت بسیار فعالانه ای داشته اند.

محمد رضایی افزود: نیکوکاری و کمک به همنوع در دین مبین اسلام از اهمیت زیادی برخوردار است و هرکس که می تواند باید در این راه خیر قدم بردارد.

وی یادآور شد: زندانیان غیرعمد همواره چشم به گذشت شاکیان ، کمک دولتمردان و خیران نیکوکار دارند و وظیفه ماست که بستر کمک و یاری مردم را فراهم کنیم.

در پایان این مراسم خیرین حاضر 300 میلیون ریال به ستاد دیه این شهرستان برای آزادسازی زندانیان کمک مالی کردند .

شهرستان سلماس با 200 هزار نفر جمعیت در شمال آذربایجان غربی و 90 کیلومتری مرکز استان واقع شده است .

 


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.