رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

کمبود اعتبارات از مهم ترین مشکلات کمیته فوتسال کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

کمبود اعتبارات از مهم ترین مشکلات کمیته فوتسال کشور

ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / ورزشی

کمبود اعتبارات از مهم ترین مشکلات کمیته فوتسال کشور

 

 

رییس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال کمبود اعتبارات را از مهم ترین مشکلات این کمیته عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما رییس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال در نشست خبری در ارومیه افزود: اعتبارات تیم ملی فوتسال ایران برای اجرای برنامه های هدفمند و منسجم به هیچ وجه کافی نیست.

رضا افتخاری تصریح کرد: کمبود اعتبارات ورزشی به خصوص در رشته ای همچون فوتسال از مهمترین مشکلات این کمیته محسوب می شود که انتظار می رود مسئولان فدراسیون فوتبال برای حل این مشکل اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه مسوولان فدراسیون و کمیته فوتسال در مدت هشت ماه و در یک فضای بسیار پرفشار مشغول گزینش و انتخاب سرمربی و دیگر اعضای فنی برای هدایت تیم ملی فوتسال ایران بودند اضافه کرد: در این زمینه وحید شمسایی نخستین و بهترین گزینه ما بود ولی این مربی موفق ایرانی به دلیل دو شغله بودن و عقد قرارداد با یک تیم لیگ برتری نتوانست هدایت تیم ملی فوتسال را بر عهده بگیرد.

افتخاری خاطر نشان کرد:مربیان بسیار خوب و با دانشی در ایران وجود دارد ولی در نهایت محمد ناظم الشریعه با وجود اینکه از تیم مس سونگون پیشنهاد داشت ، سرمربیگری تیم ملی را ترجیح داد ضمن اینکه علی صانعی نیز به عنوان کمک و مدیر فنی در کنار تیم ملی خواهد بود.

رییس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال با اشاره به پیروزی تیم فوتسال ایران برابر روسیه تاکید کرد: پیروزی ایران برابر تیم ملی روسیه به هیچ وجه اتفاقی نبود و این نشان می دهد که تیم یکدستی داریم و کادر فنی نیز با جدیت تمام هدایت تیم را بر عهده گرفته است.

وی افزود: میزبانی مسوولان آذربایجان غربی و شهر ارومیه در برگزاری تورنمنت چهار جانبه تیم های ایران و روسیه در حد بسیار خوبی است و رییس کمیته فوتسال روسیه و تیم همراهش از مهمان نوازی مسوولان و مردمان ارومیه ابراز رضایت و خرسندی دارند.

افتخاری گفت: پیشتر مقرر شده بود تورنمنت چهارجانبه ایران و روسیه در یکی از شهرهای اصفهان ، مشهد و یا تبریز برگزار شود ولی پس از رایزنی با مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی تصمیم بر این شد تا این میزبانی به شهر ارومیه داده شود.

وی با ابراز تاسف از نبود تیم فوتسال ارومیه در لیگ های کشوری اضافه کرد: ظرفیت خوبی در این استان نهفته است ولی به نظر می رسد نبود حامی مالی دولتی یا خصوصی موجب شده فوتبال و فوتسال این استان از میادین کشوری دور بماند.


جدیدترین اخبار

ضرورت اعلام شماره حساب و نماینده مالی نامزد‌ها
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی
ضرورت اعلام شماره حساب و نماینده مالی نامزد‌ها
بر اساس اطلاعیه شماره ۱۴ ستاد انتخابات کشور، اعلام شماره حساب و نماینده مالی هر یک از نامزدها به فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه ضروری است.
تعطیلی مدارس آذربایجان غربی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
تعطیلی مدارس آذربایجان غربی
با توجه به بارش شدید برف، مدارس برخی شهرستان‌های استان در نوبت بعداظهر تعطیل شد.
برف روبی ۲۹۵ کیلومتر راه
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
برف روبی ۲۹۵ کیلومتر راه
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی گفت:طی بیست و چهار گذشته با تلاش راهداران ۲۹۵ کیلومتر از راه‌های استان برف روبی شده است.

پربیننده ترین اخبار

همه به عشق ایران و انقلاب آمدند
همه به عشق ایران و انقلاب آمدند
صد ثانیه امروز به حضور حماسی مردم در یوم الله ۲۲ بهمن پرداخته است.
دشمنان مایوس‌تر از گذشته
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی
دشمنان مایوس‌تر از گذشته
نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه دشمنان انقلاب این حضور پرشور را می‌بینند و مطمئنا مایوس‌تر از همیشه از عظمت این ملت بزرگوار در هراس خواهند بود.
حماسه حضور در بهار ۴۱
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی
حماسه حضور در بهار ۴۱
مردم دیار شهیدان باکری‌ها و امینی‌ها همانند سایر ایرانیان در انتظار خلق حماسه‌ای دیگر در روز ۲۲بهمن ماه در چهلمین ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستند.