جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

کمبود اعتبارات از مهم ترین مشکلات کمیته فوتسال کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

کمبود اعتبارات از مهم ترین مشکلات کمیته فوتسال کشور

ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / ورزشی

کمبود اعتبارات از مهم ترین مشکلات کمیته فوتسال کشور

 

 

رییس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال کمبود اعتبارات را از مهم ترین مشکلات این کمیته عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما رییس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال در نشست خبری در ارومیه افزود: اعتبارات تیم ملی فوتسال ایران برای اجرای برنامه های هدفمند و منسجم به هیچ وجه کافی نیست.

رضا افتخاری تصریح کرد: کمبود اعتبارات ورزشی به خصوص در رشته ای همچون فوتسال از مهمترین مشکلات این کمیته محسوب می شود که انتظار می رود مسئولان فدراسیون فوتبال برای حل این مشکل اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه مسوولان فدراسیون و کمیته فوتسال در مدت هشت ماه و در یک فضای بسیار پرفشار مشغول گزینش و انتخاب سرمربی و دیگر اعضای فنی برای هدایت تیم ملی فوتسال ایران بودند اضافه کرد: در این زمینه وحید شمسایی نخستین و بهترین گزینه ما بود ولی این مربی موفق ایرانی به دلیل دو شغله بودن و عقد قرارداد با یک تیم لیگ برتری نتوانست هدایت تیم ملی فوتسال را بر عهده بگیرد.

افتخاری خاطر نشان کرد:مربیان بسیار خوب و با دانشی در ایران وجود دارد ولی در نهایت محمد ناظم الشریعه با وجود اینکه از تیم مس سونگون پیشنهاد داشت ، سرمربیگری تیم ملی را ترجیح داد ضمن اینکه علی صانعی نیز به عنوان کمک و مدیر فنی در کنار تیم ملی خواهد بود.

رییس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال با اشاره به پیروزی تیم فوتسال ایران برابر روسیه تاکید کرد: پیروزی ایران برابر تیم ملی روسیه به هیچ وجه اتفاقی نبود و این نشان می دهد که تیم یکدستی داریم و کادر فنی نیز با جدیت تمام هدایت تیم را بر عهده گرفته است.

وی افزود: میزبانی مسوولان آذربایجان غربی و شهر ارومیه در برگزاری تورنمنت چهار جانبه تیم های ایران و روسیه در حد بسیار خوبی است و رییس کمیته فوتسال روسیه و تیم همراهش از مهمان نوازی مسوولان و مردمان ارومیه ابراز رضایت و خرسندی دارند.

افتخاری گفت: پیشتر مقرر شده بود تورنمنت چهارجانبه ایران و روسیه در یکی از شهرهای اصفهان ، مشهد و یا تبریز برگزار شود ولی پس از رایزنی با مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی تصمیم بر این شد تا این میزبانی به شهر ارومیه داده شود.

وی با ابراز تاسف از نبود تیم فوتسال ارومیه در لیگ های کشوری اضافه کرد: ظرفیت خوبی در این استان نهفته است ولی به نظر می رسد نبود حامی مالی دولتی یا خصوصی موجب شده فوتبال و فوتسال این استان از میادین کشوری دور بماند.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.