سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

کشف محموله بزرگ قاچاق کالا به ارزش ۲۵ میلیارد ریال - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف محموله بزرگ قاچاق کالا به ارزش ۲۵ میلیارد ریال

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

صادق نامدار مدیر کل گمرک بازرگان در گفتگو با خبرگزاری صداوسیما در بازرگان با اعلام این خبر گفت : ماموران این گمرک در حین کنترل خودرو های خروجی و ورودی از این مرز به یک دستگاه اتوبوس مسافربری ورودی از کشور ترکیه مشکوک و آن را متوقف کردند . وی افزود : بعد از توقف اتوبوس و کنترل اولیه ، مبنی بر مشکوک بودن آن به حمل کالای قاچاق ، این اتوبوس به سامانه ایکس ری گمرک هدایت شد . مدیر کل گمرک بازرگان بااشاره به کشف ۲۲ قلم کالای قاچاق از داخل این اتوبوس گفت : این کالاها که به طرز ماهرانه ای در قسمتهای مختلف اتوبوس مخفی شده بود در سامانه ایکس ری این گمرک کشف و ضبط شد . او ارزش این ریالی کشفیات را ۲۵ میلیارد ریال اعلام کرد. نامدار انواع زیور آلات ، البسه و لوازم یدکی خودرو را از جمله این کشفیات اعلام کرد و گفت: در این ارتباط یک نفر به عنوان متهم دستگیر وبه همراه اتوبوس توقیف شده ، تحویل مقامات قضایی شد. نامدار مدیرکل گمرک بازرگان در گفتگوی تلفنی با بخش خبری سیمای مرکز آذربایجان غربی در این خصوص توضیحاتی داد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.