جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

کشف بیش از ۸ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد‌مخدر در آذربایجان غربی - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف بیش از ۸ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد‌مخدر در آذربایجان غربی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

رئیس پلیس مواد مخدر آذربایجان غربی در جلسه نشست خبری با رسانه های گروهی با اشاره به این که در طول هشت ماهه نخست سال جاری ۸ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدرکشف شده است گفت: این آمار رشد ۱۱۲ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان می دهد. سرهنگ حق وردیان افزود: این کشفیات شامل انواع مواد تریاک ، هروئین ، مورفین ، شیشه ، هشیش ، کوکائین ، گراس و انواع قرص های روان گردان است. وی همچنین از متلاشی شدن ۵۳ باند قاچاق مواد مخدر در هشت ماهه نخست سال جاری خبر داد و گفت: این آمار نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶ درصد افزایش را نشان می دهد. رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: در هشت ماهه نخست سال جاری ۱ هزار و ۶۹۰ طرح در قالب طرح ارتقا امنیت اجتماعی و پاکسازی مناطق آلوده انجام شده که ۴۷ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته است. سرهنگ حق وردیان افزود: در هشت ماهه نخست سال جاری ۱۲ هزار و ۲۹۰ نفر در رابطه با مواد مخدر از قبیل توزیع کننده و قاچاقچی دستگیر شده است که ۲۰ درصد رشد را نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان می دهد


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.