جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

کسب موفقیت خبرنگار مرکز آذربایجان غربی - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

اخبار داخلی مرکز

کسب موفقیت خبرنگار مرکز آذربایجان غربی

کسب موفقیت خبرنگار مرکز آذربایجان غربی


روابط عمومی / رویدادهای مرکز

مستند خبری فراز و فرودهای صنعت مرغداری به تهیه کنندگی امید شکریازی ، بالاترین امتیاز ارزیابی معاونت سیاسی سازمان را   کسب نمود.

امید شکریازی خبرنگار صداوسیمای آذربایجان غربی در این مستند تحقیقی به ماجراهای پشت پرده صنعت مرغ کشور پرداخت و هوشمندانه  توانست پرده از رازهایی بردارد که در حال نابودی صنعت مرغداری به عنوان پرسودترین صنعت کشور هستند.

مشکلات در کمبود نهاده های دامی ، توزیع نامناسب نهاده ها، وجود رانت در وارادت نهاده ها ، دخالت های نابهنگام و بی برنامگی دولت در وزارت خانه های صمت و جهاد کشاورزی ، ناهماهنگی دولت و بخش خصوصی ، نبود متولی واحد برای این صنعت ، موانع صادرات و در نهایت ماجراهای انبار کردن نهاده های دامی که منجر به جوجه کشی شد از بخشهای مختلف این مستند تحقیقی بود که به خوبی توانست حقایق صنعت مرغ کشور را به نمایش بگذارد.

این خبرنگار در این مستند برای بررسی همه جانبه موضوع از ارومیه راهی تهران و از آنجا به اهواز و بندر امام خمینی رفت و سرانجام سر از بازار عراق درآورد تا چیزی از قلم نیفتد و داستان پر  از راز این صنعت به خوبی منعکس شود.

مستند خبری فراز و فرودهای صنعت مرغ ایران در ارزیابی معاونت سیاسی سازمان صداوسیما  نمره ۸۳  را کسب کرد که نخستین نمره الف مرکز آذربایجان غربی در ارزیابی گزارش ها و مستند های خبری بود. کیوان مظفری تصویربردار و محسن بابا رضا تدوین این مستند خبری را بر عهده داشتند .


آدرس کوتاه :