جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

کاهش نرخ بیکاری در آذربایجان غربی - نمایش محتوای خبر

 

 

کاهش نرخ بیکاری در آذربایجان غربی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

نقی زاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در نشست اعضای شورای هماهنگی ادارات تابعه این وزارتخانه در خوی گفت با اجرای طرح‌های اشتغالزایی از جمله اشتغال پایدار روستایی، فراگیر و مشاغل خانگی در یکسال گذشته برای ۳۸ هزار نفر در بخش‌های مختلف استان شغل پایدار ایجاد شده است. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از ایجاد اشتغال به بیش از ۱۰ هزار نفر در قالب پرداخت تسهیلات پایدار روستایی در استان خبر داد و افزود: آذربایجان غربی در ایجاد اشتغال در بخش پرداخت تسهیلات پایدار روستایی جزء ۵ استان برتر کشور است. معزز مدیر صندوق بیمه روستایئان، کشاورزان و عشایر هم در این جلسه ازتحت پوشش بیش از ۹۰ هزار نفردر ۱۰۲ کارگزاری این صندوق خبر داد و افزود: از این تعداد امسال بیش از ۳ هزار نفر از مزایای بیمه بازنشستگی، کار افتادگی و مستمری بهره‌مند شدند. مقدمی کیا مدیرکل تامین اجتماعی استان هم در این جلسه از اجرای طرح پرونده الکترونیگی برای ارائه خدمات بهتر به بیمه شده گان تامین اجتماعی در استان خبر داد و افزود:اجرای این طرح در شهرستان‌های تیپ یک یعنی بغیر از ارومیه، خوی، مهاباد و میاندواب آغاز شده است .


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.