جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

کاراته کاران ایران، قهرمان جام وحدت و دوستی - نمایش محتوای خبر

 

 

کاراته کاران ایران، قهرمان جام وحدت و دوستی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/ورزشی

کاراته کاران ایران، قهرمان جام وحدت و دوستی

 سلیمی رئیس هیئت کاراته جهان گفت:

در این مسابقات 12 کشور جهان و ایران، مقام نخست مسابقات کاراته جام وحدت و دوستی500 ورزشکار در دو بخش کاتا و کمیته بصورت تیمی و انفرادی در سه رده سنی نوجوانان جوانان و بزرگسالان شرکت داشتند. بعد از 3 روز مصاف تنگاتنگ در بخش کاتا و قسمت انفرادی رومن حیدراف و اسمعیل جیحون هر دو از جمهوری آذربایجان و امید یزدان از ایران به ترتیب در بزرگسالان، نوجوانان و جوانان به مقام قهرمانی برسند. در قسمت تیمی نیز این تیم ایران بود که توانست در بزرگسالان به همه مقامها و در جوانان به مقامهای اول و دوم برسد و تنها این تیم عراق بود که تونست مقام سومی جوانان را از ان خود کند. در بخش کمیته و در قسمت انفرادی این رقابتها نیز علی اصغر آسیابری، هامون درفشی پور ، هادی عرب ، مهدی خدابخشی ، پوریا اقدس، محمد حسین عبدالحسینی، علی محمدی، امیرحسین بیگدلی، مرتضی نعمتی، علی کریمی، مجید نیکو، باربد صداقت، طالع یعقوب اوف، همت بخش اوغلو و قیصر آلپیس بای توانستند به ترتیب از ایران، جمهوری آذربایجان و قزاقستان در 15 وزن مدالهای طلا را به گردن آویزند. در قسمت تیمی نیز این تیم ایران بود که توانست در بزرگسالان و جوانان به مقام قهرمانی برسد و تیمهای جمهوری آذربایجان و ترکیه نیز به مقامهای دوم و سوم رسیدند. با توجه به حضور 12 کشور صاحبنام کاراته جهان از جمله ایران، ترکیه، جمهوری آذربایجان، فرانسه و روسیه در این مسابقات نظارت و ارزیابی این رقابتها از سوی مسئولان فدراسیون جهانی کاراته از اهمیت بالایی برخوردار بود. اسکلانته رئیس شورای داوری فدراسیون جهانی کاراته گفت: با برگزاری این مسابقات سطح داوری ایران ارتقا یافته و در میادین جهانی و المپیک خواهد درخشید. کان سیس رئیس کمیته فنی فدراسیون جهانی کراته هم سطح فنی مسابقات را بالا ارزیابی کرد. نفرات برتر این دوره از رقابتها جواز حضور در مسابقات جهانی کاراته که 2 ماه دیگر در اسپانیا برگزار می شود را بدست آوردند.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.