جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

چند خبر کوتاه از نقاط مختلف آذربایجان غربی - نمایش محتوای خبر

 

 

چند خبر کوتاه از نقاط مختلف آذربایجان غربی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

 سردشت : ثبت ۵ وقف جدید آقای رحمان شمسی رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سردشت از ثبت 5 وقف جدید به ارزش بیش از ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال در سامانه جامع موقوفات این شهرستان خبرداد چالدران : اجرای طرح هادی در روستاها حسین زاده فرماندارچالدران دربازدیداز روند اجرایی طرح هادی درروستای عباسکندی بخش مرکزی چالدران گفت:امسال برای اجرای طرحهای هادی درروستاهای این شهرستان بیش از20 میلیاردریال صرف می شود سلماس :جشنواره غذاهای سنتی بمناسبت هفته تربیت بدنی مسابقه اشپزی بین یکصد نفراز بانوان شهرستان سلماس برگزارودرپایان به 35 نفر برتر جوایزی اهداء شد پلدشت: جلسه شورای پدافند غیر عامل عبدالله نژاد فرماندار پلدشت در سومین جلسه شورای پدافند غیرعامل بر لزوم برگزاری دوره های اموزشی پدافند غیر عامل دردستگاههای اجرایی و رزمایش زلزله در مدارس و تاکید کرد . خوی- کشف انواع کالای قاچاق به ارزش 70 میلیارد ریال آقای عابدی فرماندار ویژه شهرستان خوی در جلسه کمیسیون برنامه ریزی وهماهنگی مبارزه باقاچاق کالاوارزاین شهرستان گفت:از ابتدای امسال انواع کالای قاچاق به ارزش 70 میلیارد ریال در این شهرستان کشف و ضبط شده است شوط: افتتاح طرح گوساله پرواری طرح گوساله پرواری 150 راسی در شوط به بهره برداری رسید. کریم زاده مدیر جهاد کشاورزی شوط گفت : این طرح در زمینی به مساحت 3 هزارو450 مترمربع با اعتبار14میلیاردریال احداث شده است بابه بهره برداری رسیدن این طرح 100 تن در سال به تولیدات گوشت قرمز شهرستان اضافه خواهد شد و برای 19 نفر به صورت مستقیم وغیر مستقیم اشتغال فراهم شد. پیرانشهر : احداث 6 سیلاب بند در منطقه گرده بین ترابی فرماندار پیرانشهر در جلسه کارگروه مخاطرات سیل ازاحداث 6 سیلاب بند در منطقه گِرده بین خبردادوگفت:برای این 6 سیلاب بند 7 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار اختصاص داده شده و پیش بینی میشود تا 3 ماهه آینده به بهره برداری برسد. میاندوآب : جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی حجت الاسلام حسن زاده امام جمعه میاندواب در جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی میاندوآب در سخنانی با اشاره به برنامه ریزی ها و توطئه ها دشمنان،گفت: دور زدن تحریم و تقویت بازارهای مرزی از جمله اقداماتی است که می توان با انجام آنها جلوی اثرات تحریم و آثار تورمی ناشی از آن را گرفت.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.