جهش تولید | جمعه، ۲۰ تیر ۱۳۹۹

چشم انتظارِ پدر! - نمایش محتوای خبر

 

 

چشم انتظارِ پدر!

طاها فرزند خردسال شهید مهدی حسین زاده پیش از 22 بهمن امسال باارسال پیامک به یکی از برنامه های صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی آمادگی خود برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن و تداوم راه پدر شهیدش را اعلام می کند. پیامک این کودک خردسال بهانه ای نیکو برای دیدار با خانواده شهید حسین زاده و طاها و دوبرادر دوقلوی او شد. طاها که دانش آموز کلاس مقطع اول ابتدایی منطقه ارس پلدشت است از دلتنگی هایش برای ما می گوید. طاها با زبان کودکی از انتظارِ شیرینِ بازگشت پدر پس از هفته ها از سرکار می گوید که چطور او را تنگ در آغوش می گرفته و غرق در بوسه می کرده است. حالا دقیق که شوی و ردِ چشمان معصوم طاها را بگیری، می بینی که او کودکانه هایش را تنها با عکس پدرشهیدش در میان می گذارد. این بار دلتنگی طاها و شوقِ اش برای بازگشت پدر از محل کار به دراز کشیده است، اما چه می شود کرد؟! طاها به خوبی فهمیده است از این پس این پدر است که انتظار دیدنِ او را می کشد. حالا مزاری در گلزارشهدا میعادگاه دیدار طاها و برادرانش با پدر شده تا هر چه از کودکانه ها و شیرین کاری دارند برای جلب توجه پدرمهربانشان دریغ نکنند. شهید مهدی حسین زاده در آبان ماه سال گذشته در درگیری با اشرار مسلح تروریست در منطقه چالدران به همراه هفت تن از همرزمانش به درجه رفیع شهادت نایل شد. روحشان شاد و راهشان پررهرو


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.