جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

پیگیری درگیری پلیس ترک با راننده ایرانی - نمایش محتوای خبر

 

 

پیگیری درگیری پلیس ترک با راننده ایرانی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

پیگیری درگیری پلیس ترک با راننده ایرانی

انتشار تصاویری از درگیری رانندگان ایرانی با پلیس ترکیه در گمرک گوربلاغ در فضای مجازی در روز گذشته موجی از اعتراضات شهروندان ماکویی را در خصوص بی احترامی ترکها به اتباع ایرانی در پی داشت.

در تصاویری که انتشار یافته است دو پلیس ترک در حال دستبند زدن به یکی از اتباع ایرانی که گفته می شود راننده تریلی است نشان داده شده است. گفته می شود علت این کار اعتراض راننده ایرانی به رعایت نکردن صف تریلی ها و بی احترامی رانندگان ترک به رانندگان ایرانی است. اکبر پور مدیر پایانه مرزی بازرگان با بیان اینکه کامیونهای یخچال دار و تانکرنهای حامل بار قیر بدون صف از مرزهای ایران و ترکیه وارد و خارج می شوند گفت: برخی از رانندگان ترک که کامیون یخچالدار و تانکر قیر هم نبوده با سوء استفاده از این موضوع بدون رعایت صف و زیر پاگذاشتن نوبت رانندگان ایرانی در گمرک گوربلاغ از این مرز خارج می شوند که این موضوع در چندیدن مورد منجر به درگیری رانندگان شده است. وی خاطر نشان کرد: در تصاویری که منتشر شده صفی مشاهده نشده و احتمال داده می شود موضوع درگیری چیز دیگری باشد. وی گفت: سه دستگاه از کامیونهایی که در تصاویر پلاک آنها دیده می شود به ایران وارد شده اند که تلاش می شود در حین خروج از مرز بازرگان از راننده آنها در مورد این درگیری توضیح خواسته شود. معصومی مدیر کل گمرک بازرگان هم با بیان اینکه مدیران گمرک گوربلاغ ترکیه شدیدا موضوع درگیری را تکذیب می کنند گفت: تلاش داریم با جمع آوری مستندات این موضوع را از طریق مقامات بالاتر پیگیری کنیم. وی افزود: به محض حصول نتیجه در این مورد خبرهای تکمیلی ارائه خواهد شد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.