جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

پیش بینی 134 شعبه اخذ رأی در سلماس - نمایش محتوای خبر

 

 

پیش بینی 134 شعبه اخذ رأی در سلماس

ارومیه / خبرگزاری صدا و سیما / سیاسی

پیش بینی 134 شعبه اخذ رأی در سلماس

فرماندار شهرستان سلماس گفت: 134 شعبه اخذ رأی در شهرستان سلماس برای انتخابات هفتم اسفندماه پیش بینی شده است.

مسعود حاجی علیلو با اشاره به اینکه این تعداد شعب اخذ رأی نسبت به انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی بیش‌ از 10 درصد افزایش داده شده است، اظهار کرد: 134 شعبه اخذ رأی در شهرستان سلماس برای انتخابات هفتم اسفندماه پیش بینی و تدارک دیده شده است.

وی با بیان اینکه تعداد 53 شعبه شهری و تعداد 80 شعبه روستایی آماده دریافت آرای مردم هستند، افزود: از این تعداد 45 شعبه ثابت و 2 شعبه سیار در شهر سلماس و 6 شعبه ثابت در شهر تازه شهر و 25 شعبه ثابت و 24 شعبه سیار در بخش مرکزی و 3 شعبه ثابت و 28 شعبه سیار در بخش کوهسار و یک شعبه ثابت برای حوزه اقلیت های دینی در شهرستان سلماس با همکاری 4هزار نیروی اجرایی، نظارتی و بازرسی آرای مردم را جمع‌آوری خواهند کرد.

فرماندار سلماس با تاکید بر مسئولیت کمیته های اجرایی انتخابات در برگزاری انتخاباتی سالم و با حضور حداکثری مردم در فرمانداری این شهرستان، تصریح کرد: بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری، رأی مردم حق الناس است و بدون شک این فرمایش ایشان وظیفه مجریان و ناظران را در اجرای صحیح قانون و حفظ آرای مردم خطیر تر و حساس تر می کند.

فرماندار سلماس افزود: به همین منظور مجریان انتخابات نباید برای برگزاری انتخابات در انتظار اعتبارات بمانند و با استفاده از حداکثر توان دستگاه های دولتی، در تامین امکانات بهره برده و مراقب باشند محدودیت های مالی موجب نقصان در کیفیت برگزاری انتخابات نگردد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.