جهش تولید | دوشنبه، ۳ آذر ۱۳۹۹

پیشرفتهای خیرکننده موجب دشمنی استکبار است - نمایش محتوای خبر

 

 

پیشرفتهای خیرکننده موجب دشمنی استکبار است

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

 چهل سال از پیروزی انقلاب می گذرد و حفظ مواضع انقلاب و وجود پیشرفتهای خیرکننده موجب دشمنی استکبار علیه ما شده و دشمن در جنگ روانی و مجازی به دنبال القای افول انقلاب اسلامی است.

شکست های پی در پی آمریکا در سوریه و منطقه را ببینید و در یمن به دنبال کودتا و تغییر صحنه بودند که آن هم با شکست مواجه شد. در دی ماه سال گذشته قصد داشتند ایران را بهم بریزند ولی مردم بیرون آمده و از انقلاب اسلامی دفاع کردند، بعد پرونده ایران را در مجمع عمومی سازمان ملل متحد مطرح کردند ولی راه به جایی نبردند. این مسائل واقعیت است ولی به دنبال نهادینه کردن این تفکر هستند که انقلاب افول می کند و به مشکلات اقتصادی تمسک می جویند. این مشکلات اقتصادی در مقایسه با چالش هایی که پشت سر گذاشتیم چیز خاصی نیست، ما روزهای خیلی سخت تری را پشت سر گذاشته ایم ولی دشمن به این مشکلات متوسل شده است. انقلاب اسلامی به چندهزار سال خفقان و دیکتاتوری و نظام حکومتی فردی پایان داد، ما اندیشمندان ارزشمند و بزرگ داریم ولی همه این تاریخ را صهیونیست در ۲ هزار و ۵۰۰ سال خلاصه کرد و با این تاریخ سازی زرتشت پیامبر را نیز از کشور ما حذف کردند.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.