سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

پیروزی مقتدرانه با همراهی پرشور مردمی - نمایش محتوای خبر

 

 

پیروزی مقتدرانه با همراهی پرشور مردمی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/ورزشی

ه در پیام محمد مهدی شهریاری آمده است : بسم الله الرحمن الرحیم پیروزی های ارزشمند تیم ملی والیبال کشورمان در هفته سوم رقابتهای لیگ ملتهای 2019 بار دیگر موجی از غرور و شادی را برای ملت شریف ایران به ارمغان آورد. این افتخار آفرینی ها جلوه ای از تلاش و امیدی است که همواره ملت سرافراز ایران برای فتح قله های افتخار و فرداهای بهتر به نمایش گذاشته است. لذت این افتخار آفرینی ها در حالی دوصد چندان می شود که ارومیه پایتخت والیبال آسیا به همراهی هواداران و مردم نجیب و بافرهنگ اش میزبانی آن را عهده دار بوده است. شور و شوق وصف ناپذیری که شما مردم و عاشقان والیبال در شهری که همواره تنظیم کننده تنفس والیبال ایران بوده خلق نمودید جهان را به حیرت وا داشته است. اینجانب ضمن تقدیر از همراهی شما دوستداران تیم ملی والیبال، دست اندر کاران،رسانه ها و آحاد مردم عزیز و نجیب آذربایجان غربی بخصوص ارومیه سرافراز در میزبانی غرور انگیز از هفته سوم رقابتهای لیگ ملتهای 2019 امیدواریم که به یمن حضور گرم و خاطره انگیز شما در عرصه های مختلف ملی و استانی بار دیگر ارومیه و استان آذربایجان غربی میزبانی رویدادهای فاخر ورزشی را پذیرا باشد. برای اعضای تیم ملی والیبال ایران نیز در ادامه راه رقابتهای لیگ ملتها و سایر میادین جهانی آرزوی توفیق و سربلندی را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم. محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.