سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

پیام نوروزی استاندار به مناسبت حلول سال نو - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام نوروزی استاندار به مناسبت حلول سال نو

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

 استاندار در پیامی حلول سال نو و فرارسیدن بهار را به مردم استان تبریک گفت. شهریاری افزود: سال 97 با فراز و نشیبها گذشت و مردم مثل همیشه از آزمونهای متعدد سربلند بیرون بیایند و این وظیفه ماست که در قبال فداکاری این مردم به نحو مطلوبی انجام وظیفه کنیم. او گفت: در سال گذشته باوجود مشکلات اقتصادی در برخی از شاخص های توسعه از جمله آموزش و کاهش نرخ بی سوادی، افزایش تختهای بیمارستانی و گازرسانی روستایی پیشرفتهایی حاصل شد. استاندار با اشاره به اقدامات زیرساختی افزود: امسال در استان 117 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی جذب شد و علاوه بر آن 2هزار و 500 میلیارد تومان درخواست سرمایه گذاری داخلی در استان صورت گرفت. شهریاری، افزایش بیمه شدگان اجتماعی، ایجاد 38 هزار اشتغال جدید و افزایش ارائه تسهیلات اشتغال روستایی را از جمله اقدامات انجام شده در سال گذشته عنوان کرد. استاندار درخصوص احیای دریاچه ارومیه اظهار امیدواری کرد، در پایان سال جدید بسیاری از طرحهای احیای دریاچه ارومیه به بهره برداری برسد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.