رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

پیام قدردانی نماینده ولی فقیه از مردم آذربایجان غربی - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام قدردانی نماینده ولی فقیه از مردم آذربایجان غربی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

متن پیام نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی به این شرح است:

مردم سر افراز و ولایتمدار استان آذربایجان غربی: حضور حماسی و انقلابی شما مردم قهرمان استان در چهلمین طلیعه انقلاب اسلامی، نشان از همت والا و عزم راسختان در حمایت از نظام و ولایت دارد. گام های استوار شما همیشه افتخار آفرین بوده است و دشمنان شما فراموش نکرده اند آن گام هایی که در هشت سال جنگ تحمیلی به دفاع از انقلاب اسلامی برداشته شد و امروز در راهپیمایی 22 بهمن آمد و حماسه دیگری را خلق کرد. درود بر بصیرت و آگاهی شما که همیشه در لحظه نیاز، صحنه رویارویی با بد دلان و بد خواهان را عرصه پیروزی حق می سازید و نمایشگاهی از عزت و عظمت را برای نظاره می آرایید. به نظر می رسد ۴۰ سال حضور مردم شریف آذربایجان غربی هم پای تمام مردم ایران برای دفاع از حریم انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و شهدا و رهبر فرزانه انقلاب ، برای دشمنان کافی باشد تا از خواب غفلت بیدار شوند و دست از نیرنگ توطئه چینی برای آسیب رساندن به انقلاب اسلامی دست بردارند. دشمنان ایران اسلامی که به دنبال ایجاد اختلاف و شکاف در بین مردم و مسولین هستند بدانند، که این مردم علی رغم وجود تنگناهای تحمیلی اقتصادی از سوی دشمنان و استکبار جهانی با همه تنوع قومی و دینی در این استان ، راه خود را شناخته و تصمیم خود را گرفته است و همواره با حضور پرشور خود تمامی نقشه های شوم دشمنان را که انتظار ۴۰ سالگی انقلاب را نداشتند، به یاس و نا امیدی مبدل نموده و پشتیبان انقلاب اسلامی خواهند بود. در پایان مجددا از حضور حماسی مردم ولایتمدار آذربایجان غربی در ۲۲ بهمن ۹۷ ،که وعده مقام معظم رهبری را به عرصه عمل رسانده و حماسه تماشایی را خلق کردند تشکر می نمایم. سید مهدی قریشیجدیدترین اخبار

برف و باران و کاهش محسوس دما
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
برف و باران و کاهش محسوس دما
برف و باران در راه آذربایجان غربی است و دمای هوا در این استان تا 8 درجه کاهش خواهد یافت.
نشست هم اندیشی برنامه های معارفی
نشست هم اندیشی برنامه های معارفی
راهکارهای ارتقاءکیفی برنامه های معارف اسلامی صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی در نشست هم اندیشی با جمعی از کارشناسان این حوزه بررسی شد .
شفای مرگ آلود !
ارومیه/خبرگزاری
شفای مرگ آلود !
دخالت برخی عطاری های متخلف در امر درمان با تولید کپسولهای به ظاهر گیاهی مشکلات متعددی برای شهروندان به وجود آورده که اعتیاد و بیماری های وخیم جسمی از جمله عوارض ناخوشایند آنهاست.

پربیننده ترین اخبار

وحدت نیروهای مسلح مصداق بارز ولایت پذیری
ارومیه/خبرگزاری صدا وسیما/سیاسی
وحدت نیروهای مسلح مصداق بارز ولایت پذیری
حجت الاسلام والمسلمین قریشی گفت: در شرایطی که دشمنان به دنبال برهم زدن اتحاد ملت ایران هستند، وحدت بین نیروهای مسلح مایه مباهات و مصداق بارز ولایت پذیری و اقتدار آنهاست.
آبگرفتگی معابر در ارومیه
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
آبگرفتگی معابر در ارومیه
بارش باران که از شب گذشته در اغلب نواحی استان آغاز شده موجب آبگرفتگی معابر در برخی مناطق شهر ارومیه شد.
خروش گدار چای
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
خروش گدار چای
بارش مناسب باران در شبانه روز گذشته رودخانه دایمی گدار چای در مسیر خود در اشنویه را خروشان کرد.