حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

پیام قدردانی نماینده ولی فقیه از مردم آذربایجان غربی - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام قدردانی نماینده ولی فقیه از مردم آذربایجان غربی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

متن پیام نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی به این شرح است:

مردم سر افراز و ولایتمدار استان آذربایجان غربی: حضور حماسی و انقلابی شما مردم قهرمان استان در چهلمین طلیعه انقلاب اسلامی، نشان از همت والا و عزم راسختان در حمایت از نظام و ولایت دارد. گام های استوار شما همیشه افتخار آفرین بوده است و دشمنان شما فراموش نکرده اند آن گام هایی که در هشت سال جنگ تحمیلی به دفاع از انقلاب اسلامی برداشته شد و امروز در راهپیمایی 22 بهمن آمد و حماسه دیگری را خلق کرد. درود بر بصیرت و آگاهی شما که همیشه در لحظه نیاز، صحنه رویارویی با بد دلان و بد خواهان را عرصه پیروزی حق می سازید و نمایشگاهی از عزت و عظمت را برای نظاره می آرایید. به نظر می رسد ۴۰ سال حضور مردم شریف آذربایجان غربی هم پای تمام مردم ایران برای دفاع از حریم انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و شهدا و رهبر فرزانه انقلاب ، برای دشمنان کافی باشد تا از خواب غفلت بیدار شوند و دست از نیرنگ توطئه چینی برای آسیب رساندن به انقلاب اسلامی دست بردارند. دشمنان ایران اسلامی که به دنبال ایجاد اختلاف و شکاف در بین مردم و مسولین هستند بدانند، که این مردم علی رغم وجود تنگناهای تحمیلی اقتصادی از سوی دشمنان و استکبار جهانی با همه تنوع قومی و دینی در این استان ، راه خود را شناخته و تصمیم خود را گرفته است و همواره با حضور پرشور خود تمامی نقشه های شوم دشمنان را که انتظار ۴۰ سالگی انقلاب را نداشتند، به یاس و نا امیدی مبدل نموده و پشتیبان انقلاب اسلامی خواهند بود. در پایان مجددا از حضور حماسی مردم ولایتمدار آذربایجان غربی در ۲۲ بهمن ۹۷ ،که وعده مقام معظم رهبری را به عرصه عمل رسانده و حماسه تماشایی را خلق کردند تشکر می نمایم. سید مهدی قریشیجدیدترین اخبار

اختتامیه نخستین جشنواره رسانه ای ابوذر در ارومیه
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
اختتامیه نخستین جشنواره رسانه ای ابوذر در ارومیه
نخستین جشنواره رسانه ای ابوذر در ارومیه با معرفی اثرات برتر خاتمه یافت .
تولد در روز برفی ...
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
تولد در روز برفی ...
زن باردار میاندوابی پس از9ساعت تلاش نجات یافت و راهی بیمارستان شد .
گرانفروشی ممنوع ،برخورد با محتکران
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اقتصادی
گرانفروشی ممنوع ،برخورد با محتکران
دادستان عمومی وانقلاب شهرستان ارومیه بر حمایت قضایی برای جلوگیری از گرانفروشی واحتکار کالاهای مورد نیاز مردم تاکید کرد.

پربیننده ترین اخبار

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی
"حق" مبداء قدرت ایران است
متکی گفت: صرف داشتن قدرت، ایجاد حق نمی کند، چرا که خودِ حق و حقیقت مبداء قدرت است و این مصاف همواره بین منطق امام و مستکبران جاری بود.
آغاز راهپیمایی 22 بهمن در آذربایجان غربی
آغاز راهپیمایی 22 بهمن در آذربایجان غربی
مردم ولایتمدار آذربایجان غربی از ماکو شمالی ترین شهر تا تکاب در جنوب استان باتجمع در میادین اصلی شهرها متحد و یکصدا راهپیمایی دشمن شکن 22 بهمن را آغاز کردند.
بررسی مسائل و مشکلات گمرک بازرگان و گوربلاغ
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
بررسی مسائل و مشکلات گمرک بازرگان و گوربلاغ
ایجاد صفهای طولانی در برخی مواقع در دوسوی مرز بازرگان و گوربلاغ ترکیه مشکلاتی را برای رانندگان ایرانی و ترکیه به وجود می آورد.