جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

پیام حضور بسیجیان؛ ایستادگی و دفاع از انقلاب و نظام اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام حضور بسیجیان؛ ایستادگی و دفاع از انقلاب و نظام اسلامی

حجت الاسلام علی رضایی در آئین تجمع بسیجیان ارومیه که در حسینیه اعظم ثارالله و به مناسبت ۵ آذر سالروز تشکیل بسیج برگزار شد، اظهار داشت: رمز عزت یاران امام حسین این بود که تا وقتی زنده بودند وفاداری به امام خود داشتند. وی با اشاره به اهمیت جایگاه خانواده های شهدا در نزد اسلام، افزود: خانواده های شهدا با تقدیم با ارزش ترین دارایی های خود که فرزندان آنها هستند و از یک فرزند تا ۶ فرزند را تقدیم انقلاب اسلامی کردند، جایگاه ویژه ای در اسلام دارند و همه ما مدیون شهداییم اگر آنها به شهادت نرسیده بودند ما این عزت را نداشتیم مواظب باشیم به ارزش ها و خانواده های شهدا بی عزتی نشود. مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوا فضای سپاه گفت: بسیجی ها در انقلاب اسلامی امام خود را یاری کردند نگذاشتند امامشان تنها بماند هرچه داشتند دادند تا نام اسلام درخشنده باشد و این درس بزرگی بود که از اصحاب امام حسین (ع) در کربلا الگوبرداری کردند. حجت الاسلام رضایی با اشاره به اینکه اعتراض به اقدامات مسئولین حق مردم است و اعتراضشان هم به جاست، بیان کرد: شیعیان و سنیان ارومیه راهپیمایی پرشکوهی داشته و اعتراض خوبی هم به مسئولین کردند و این اعتراض حق مسلم همه مردم است اما صف این مردم از صف مخالفان نظام جداست. وی با تاکید بر اهمیت خدمتگزاری مسئولان در جامعه اسلامی گفت: اینها باید خدمتگزار و نوکر مردم باشند، مردم نوکران و خدمتگزاران واقعی خود را دوست دارند و میشناسند، همه اقوام و ادیان در ارومیه و شهرهای مختلف آذربایجان غربی برای عظمت اسلام این اجتماعات عظیم را برپا کردند.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.