جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

پیام تقدیر نماینده، ولی فقیه و استاندار آذربایجان غربی - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام تقدیر نماینده، ولی فقیه و استاندار آذربایجان غربی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

پیام تقدیر نماینده، ولی فقیه و استاندار آذربایجان غربی

 

نماینده، ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان غربی با صدور پیامی از حضور باشکوه مردم ولایت مدار در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی نمودند. در متن پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یوم الله ۲۲ بهمن روز اتحاد، همبستگی، اقتدار و سربلندی ملت ایران در برابر زیاده خواهی‌ها و یاوه گویی‌های استکبار جهانی و ابر قدرت‌هایی است که همواره و در طول چهار دهه عمر انقلاب از هر حربه و ترفندی برای ضربه به پیکره و روح این مکتب الهی استفاده کردند و البته هیچگاه راه به جایی نبردند.

ملت بزرگ و قدر شناس ایران اسلامی با شکوه‌تر از سال‌های گذشته به میدان آمدند و با مشت‌های گره کرده و فریاد‌های رسا حمایت همه جانبه خود را از آرمان‌های ارزشمند امام (ره)، رهبری معظم و شهدای گلگون کفن انقلاب به منصه ظهور گذاشتند. حضور حماسی و سرشار از شور مردم ولایت مدار استان آذربایجان غربی در راهپیمایی ۲۲ بهمن و چهلمین روز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی تابلویی زیبا از رشادت، مردانگی، غیرت و اتحاد را به نمایش گذاشت و یکی از بی نظیرترین حماسه‌های مردمی را در تاریخ این خطه رشید خلق کرد و یقینا این وحدت و یکپارچگی نشانگر حفظ، تثبیت و تقویت انقلاب شکوهمند اسلامی است.

اینجانبان ضمن تقدیر و تشکر از حضور حماسی و انقلابی مردم مومن و قدرشناس استان، بی تردید این حضور گسترده و عظیم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و جشن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، رسالت سنگین خدومان انقلاب اسلامی را دو چندان کرده و باید کمر همت را برای تکرار حضوری باشکوهتر در انتخابات دوم اسفندماه و تلاش بیش از پیش برای توسعه همه جانبه استان بست و از هر ظرفیتی برای اعتلای ایران اسلامی و این استان شهیدپرور استفاده کرد.

سید مهدی قریشی نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه

محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.