جهش تولید | شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

پیام تشکر و قدردانی سپاه شهدای آذربایجان غربی - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام تشکر و قدردانی سپاه شهدای آذربایجان غربی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

مردم شریف و مومن استان آذربایجان غربی، باردیگر با احساس تکلیفی برخاسته از ایمان والای خود در محکومیت اقدام تروریستی آمریکا و به شهادت رساندن سردار پرافتخار اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در راهپیمایی شرکت نموده و نشان دادند همواره در صحنه حضور داشته و قدردان و پشتیبان جبهه مقاومت تحت فرماندهی رهبر معظم انقلاب بوده و و با شور و شکوهی وصف ناپذیر یکپارچه با فریاد‌های خروشنده‌ی «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» انزجار و خشم خود را از آمریکای جنایتکار و رژیم منحوس و غاصب اسرائیل به نمایش گذاشتند. سلام خدا بر ملتی که در بیش از چهل سال همواره بر بیعت خویش باقی مانده اند و بی شک این حضور پر صلابت و خروش انقلابی مورد رضای خداوند متعال بوده و نیز جواب دندان شکن به یاوه گویی‌های رئیس جمهور بی خرد و جنایتکار آمریکاست. سپاه شهدای استان آذربایجان غربی، این حضور حماسی را ارج نهاده و ضمن سپاس و شکرگزاری از درگاه خداوند متعال، صمیمانه از حضور باشکوه مردم مومن و شهید پرور و خداجوی استان در راهپیمایی وداع با سردار دل‌ها که نشان از عمق باور و اعتقاد آنان به نظام مقدس جمهوری اسلامی را دارد، کمال تشکر و قدردانی را نموده و از خداوند متعال توفیق روز افزون همگان را در پرتو منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) مسئلت می‌نماید. سپاه شهدای استان آذربایجان غربی پانزدهم دیماه نود و هشت


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.