سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

پیام تبریک استاندار آذربایجان غربی بمناسبت قهرمانی تیم ملی والیبال جوانان ایران در جهان - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام تبریک استاندار آذربایجان غربی بمناسبت قهرمانی تیم ملی والیبال جوانان ایران در جهان

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/ورزشی

متن پیام محمد مهدی شهریاری به شرح زیر است. بسم الله الرحمن الرحیم درخشش غرورآفرین جوانان برومند ایران اسلامی در رقابت‌های والیبال قهرمانی جهان در کشور بحرین بار دیگر موجی از شادی و غرور را برای ملت بزرگ ایران به ارمغان آورد. دستیابی به عنوان قهرمانی جهان که با تدبیر و همت والای بازیکنان و کادر فنی حاصل شده بحق برازنده جوانان رشید ایران اسلامی است که همواره برای به اهتزاز درآوردن پرچم سه رنگ کشورشان سر از پا نمی‌شناسند. تکرار لحظات غرورآفرینی که والیبال پس از آوردگاه لیگ ملت‌ها در میدان قهرمانی جوانان جهان خلق نمود مهر تاییدی بر توانمندی، ایمان راسخ و سخت کوشی فرزندان این سرزمین است. شادی این عنوان غرور آفرین برای مردم آذربایجان غربی آنگاه دوصد چندان می‌شود که پنج نفر از بازیکنان و دو نفر از اعضای کادر فنی تیم والیبال جوانان ایران از مهد عاشقان والیبال هستند. درخشش جوانان برومند آذربایجان غربی و شهر ارومیه دوشادوش سایر بازیکنان برای افتخار آفرینی و به اهتزاز آوردن پرچم مقدس ایران ستودنی و غرور انگیز است. ارومیه ثابت کرده علاوه بر اینکه تنفس والیبال ایران را تنظیم می‌کند، موجب شده تا جهان والیبال در مقابل این شایستگی‌ها سر تعظیم فرود آورد. اینجانب این قهرمانی را به بازیکنان، کادر فنی و مسئولین ورزش کشور و نیز ملت ایران و مردم آذربایجان غربی بویژه مهد عاشقان والیبال تبریک گفته و برای جوانان رشید ایران تکرار این صحنه‌های به یاد ماندنی و تاریخ ساز را آرزومندم. محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.