رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

پوشش رسانه ای سفر رئیس جمهور به استان آذربایجان غربی - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

پوشش رسانه ای سفر رئیس جمهور به استان آذربایجان غربی

روابط عمومی / رویدادهای مرکز

صدا و سيماي مركز آذربايجان غربي در سفر یک روزه رئيس جمهور و تنی چند از اعضای هيات دولت به استان، بيش از 1790 دقيقه برنامه تولید و پخش كرده است.

 

سيماي آذربايجان غربي با تولید و پخش 774 دقيقه برنامه، سفر رئيس جمهور و هيات دولت به استان را بصورت زنده پوشش داده است. "وطنیم" به تهيه كنندگي داود سلیمانپور ويژه برنامه اي است كه در روز سفر دکتر روحانی با پخش آيتم هايي از ظرفيت هاي استان در بخش هاي مختلف و تصاويري از لحظه ورود و پخش زنده سخنراني رئيس جمهور در جمع مردم شهرستان خوی شروع كرد و قبل از سفر نيز در برنامه های تولیدی ، مخاطبان شبكه استاني را از جزئيات سفر هيئت دولت به استان مطلع كرد .

سيماي آذربايجان غربي با پخش زنده مراسم استقبال از رئيس جمهور در فرودگاه خوی ، پخش زنده ديدار مردمي در ورزشگاه شهید چمران ، ديدار با نخبگان و برگزيدگان علمی ، اقتصادی ، فرهنگی و مذهبی ، نشست خبری ، پخش زنده افتتاح راه آهن ارومیه و سایر طرحهای بهداشتی ، صنعتی ، کشاورزی و نیرو از سوی وزراء و معاونان رئیس جمهور ، پخش تيزرهاي اطلاع رساني سفرو طرحها، سرود و گزارش هاي مردمي و همچنين در برنامه هاي روتين خود از جمله  اولدوز ، ائویمیز ، ساغ یاشا ، توسعه استان و میعاد عشق با دعوت از مسئولان استاني گزارش كاملي از اين سفر به مردم استان ارائه داد.

راديو چي چست نيز با تولید و پخش بيش از799 دقيقه برنامه در قالب  ویژه برنامه  شانلی وطن  و برنامه هاي زنده  سلام ياشايش، ايستكلر، آخشاملار، مردم و مسئولان ،عصر جواني و كنديميز از طريق ارتباط تلفني و يا دعوت از مسئولين استاني مخاطبان راديو را از برنامه ها و اهداف سفر و مصوبات هيات دولت مطلع ساخت.  پخش گزارش زنده از مراسم استقبال، گزارش مردمي، برنامه مردم و مسئولان و پخش ميان برنامه هايي با موضوع سفر رئيس جمهور و تعدادی از اعضای دولت، از ديگر برنامه هاي راديو  چي چست بود.

واحد خبر نيز با توليد و پخش 130 دقيقه خبر تلويزيوني و47 دقيقه خبر راديويي و28 خبر مکتوب ارسالی به تهران و نیز اعزام 26  گروه پرتابل خبري و ستادي در مركز وشهرستانهاي استان، اين مراسم را پوشش داد. بارگذاری 11 خبر در سایت    خبرگزاری ، پوشش همه رویدادهای سفر در فضای مجازی و کانال خبرگزاری ، پوشش سفر 7 وزیر و معاون رئیس جمهور به شهرستانهای استان ، ارتباط زنده با بخشهاي خبري شبكه هاي سراسري، گفتگوي ويژه خبري، پخش گزارش از توانمنديها و ظرفيت هاي استان و همچنين مشكلات موجود، مصاحبه با استاندار در خصوص سفر رئيس جمهور به استان، گزارش مردمي و گزارش از طرحهای افتتاحی و مراسم گلنگ زني پروژه ها از سوي وزيران در نقاط مختلف استان، از جمله اقدامات واحد خبر مركز آذربايجان غربي بود. تعداد  10 اکیپ از همکاران فنی در سیگنال رسانی و پوشش صدا و تصویر سفر رئیس جمهور تلاش مضاعفی را به نمایش گذاشتند . علاوه بر بکارگیری کامل توان واحدهای مختلف فنی مرکز ، پشتیبانی اداره کل ارتباطات و اداره کل ارتباطات ماهواره ایسازمان و گروه SNG   مرکز آذربایجان شرقی در پوشش این سفر موثر بود .

آدرس کوتاه :