سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

پلمپ5واحد متخلف صنفی در بوکان - نمایش محتوای خبر

 

 

پلمپ5واحد متخلف صنفی در بوکان

ارومیه / خبرگزاری/ اقتصادی

پلمپ5واحد متخلف صنفی در بوکان
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکزآذربایجان غربی ،رییس اتاق اصناف بوکان گفت: چهار واحد صنفی متخلف عرضه قلیان و یک واحد گیم‌نت در این شهر که با بی‌توجهی به لزوم تعطیلی در راستای پیشگیری از شیوع احتمالی بیماری کرونا، به فعالیت ادامه می‌دادند با دستور مسوولان قضایی پلمب شد.
سعدون احمدپوری  اظهار داشت: این واحدهای متخلف با وجود اعلام تعطیلی و اطلاع از اقدامات پیشگیرانه‌ جهت جلوگیری از شیوع کرونا همچنان به صورت شبانه باز بوده و به مراجعان از جمله جوانان خدمات ارائه می‌کردند.
وی اضافه کرد: پس از دریافت گزارش‌های مردمی از فعالیت این قلیان‌سراها، شب گذشته اکیپی از گشت مشترک بهداشتی با همکاری اداره اماکن، صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف به محل اعزام شده و از ادامه فعالیت‌ آنها جلوگیری کردند.

وی گفت: واحدهای عرضه قلیان در شهر و مناطق روستایی این شهرستان از هفته گذشته به دلیل جلوگیری از احتمال شیوع ویروس کرونا تعطیل شده و در حال حاضر ۱۱۷ واحد صنفی در این زمینه فعالیت خود را متوقف کرده‌اند.

رییس اتاق اصناف بوکان با اشاره به اینکه یک اکیپ سه نفره، گشت‌های شبانه‌روزی در سطح شهر انجام می‌دهند، اضافه کرد: پس از شیوع بیماری کرونا در کشور، شورای سلامت شهرستان در روزهای اخیر اقدامات پیشگیرانه مختلفی را با همکاری سایر دستگاه‌ها برای مقابله و پیشگیری اجرا کرده است.

۱۱۷ واحد قلیان‌سرادر بوکان وجود دارد که تعدادی از انها در روستاهای حاشیه بوکان فعالیت دارند.

جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.