جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

پایان مسابقات بین المللی کاراته جام وحدت و دوستی در ارومیه - نمایش محتوای خبر

 

 

پایان مسابقات بین المللی کاراته جام وحدت و دوستی در ارومیه

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/ورزشی

در این مسابقات 400 کاراته کار از 14 کشور در دو بخش کاتا و کمیته و در 15 وزن به مدت 4 روز باهم رقابت کردند.

بعد از 4 روز رقابت در بخش کاتای انفرادی و در رده سنی نوجوانان،جوانان و بزرگسالان به ترتیب محمد مصطفی ظفری زاده و مهدی رضایی از ایران و رومان حیدراف از جمهوری آذربایجان مقامهای اول و مدالهای طلا رو کسب کردند. در بخش کمیته و در رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان نیز به ترتیب هیوا عزیز نجات،حسین مهدیون،عرشیا فیضی،سهیل میدان رو، صابر صالحی، امیررضا پورحیدر، مهدی خدابخشی و علی مسکینی همگی از ایران ، بوراک اوزگونوز، بوراک اوزدمیر، حسن ارسلان، عمر فاروک همگی از ترکیه ، کباریز صلوات از قزاقستان ، ویتیکیوس فیگورا از برزیل و سمیر محمداف از جمهوری آذربایجان در اوزان مختلف مقام اول و مدالهای طلا رو به گردن آویختند. در جدول توزیع مدالها نیز ایران با 10 طلا. 15 نقره و 23 برنز مقام نخست رسید و کشورهای ترکیه با 4 طلا. 1 نفره و 1 برنز و جمهوری آذربایجان با 2 طلا. 1 نقره و 4 برنز مقام دوم و سوم را به خود اختصاص دادند. این مسابقات از 25 تا 28 مرداد به مدت 4 روز در سالن 6 هزار نفری ارومیه برگزار شد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.