حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۷

پایان مسابقات بین المللی کاراته جام وحدت و دوستی در ارومیه - نمایش محتوای خبر

 

 

پایان مسابقات بین المللی کاراته جام وحدت و دوستی در ارومیه

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/ورزشی

در این مسابقات 400 کاراته کار از 14 کشور در دو بخش کاتا و کمیته و در 15 وزن به مدت 4 روز باهم رقابت کردند.

بعد از 4 روز رقابت در بخش کاتای انفرادی و در رده سنی نوجوانان،جوانان و بزرگسالان به ترتیب محمد مصطفی ظفری زاده و مهدی رضایی از ایران و رومان حیدراف از جمهوری آذربایجان مقامهای اول و مدالهای طلا رو کسب کردند. در بخش کمیته و در رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان نیز به ترتیب هیوا عزیز نجات،حسین مهدیون،عرشیا فیضی،سهیل میدان رو، صابر صالحی، امیررضا پورحیدر، مهدی خدابخشی و علی مسکینی همگی از ایران ، بوراک اوزگونوز، بوراک اوزدمیر، حسن ارسلان، عمر فاروک همگی از ترکیه ، کباریز صلوات از قزاقستان ، ویتیکیوس فیگورا از برزیل و سمیر محمداف از جمهوری آذربایجان در اوزان مختلف مقام اول و مدالهای طلا رو به گردن آویختند. در جدول توزیع مدالها نیز ایران با 10 طلا. 15 نقره و 23 برنز مقام نخست رسید و کشورهای ترکیه با 4 طلا. 1 نفره و 1 برنز و جمهوری آذربایجان با 2 طلا. 1 نقره و 4 برنز مقام دوم و سوم را به خود اختصاص دادند. این مسابقات از 25 تا 28 مرداد به مدت 4 روز در سالن 6 هزار نفری ارومیه برگزار شد.جدیدترین اخبار

آخر هفته برفی است
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
آخر هفته برفی است
هوای استان آذربایجان غربی تا اواسط هفته جاری پایدار و به تدریج از روز سه شنبه با ورود سامانه بارشی برفی می شود.
افزایش 34درصدی کمکهای خیران
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
افزایش 34درصدی کمکهای خیران
خیران آذربایجان غربی امسال 880 میلیارد ریال برای حمایت از نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد کمک کرده اند که نسبت به سال گذشته 34 درصد افزایش دارد.
دار قالی فرش افشار بر دار!
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
دار قالی فرش افشار بر دار!
فرش دستباف تکاب از فرشهای اصیل آذربایجان این روزها درحالی از تب و تاب بازار آن کاسته شده که روزگاری نه چندان دور در هرخانه ای از این شهر دار قالی برپا بود و آوازهِ فرشهای آن بازارهای جهانی را درنوردیده بود.

پربیننده ترین اخبار

صنعت خوی آماده جذب سرمایه خارجی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اقتصادی
صنعت خوی آماده جذب سرمایه خارجی
با تکمیل زیر ساختهای شهرکها و نواحی صنعتی شهرستان خوی زمینه برای سرمایه گذاری خارجی در این مراکز صنعتی بیش از پیش فراهم شده است.
عشق به وطن سختی نمی‌شناسد
عشق به وطن سختی نمی‌شناسد
طاقت آوردن در این ارتفاعات از توان خیلی ها خارج است اما اراده مردان پولادین مرزبان بر همه سختی ها فائق آمده که نتیجه اش مرز و بومی امن و ایمن است
چشم انتظارِ پدر!
چشم انتظارِ پدر!
طاها کودک خردسال شهید حسین زاده، یک سالی است که چشم انتظار پدر است، اما او دیگر می داند از پسِ این انتظار طولانی اگر دلتنگ پدر شد، کجا نشانی از او بیابد.