اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | پنج‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۶

پایان فستیوال نمایشنامه «سپید» با معرفی برترین ها در ارومیه - نمایش محتوای خبر

 

 

پایان فستیوال نمایشنامه «سپید» با معرفی برترین ها در ارومیه

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/فرهنگی

پایان فستیوال نمایشنامه «سپید» با معرفی برترین ها در ارومیه

 اجرای نمایشنامه های «دوستت دارم عزیزم» نوشته پژمان شاه وردی، «کیک تولد» نوشته رسول بانگین و «زندگی شاید» نوشته نصرالله قادری برنامه روز دوم فستیوال نمایشنامه خوانی سپید و « چله نشین عشق » و «روز دروغ و ماه عسل» برنامه های روز اول حوزه هنری آذربایجان غربی در ارومیه قبل از اجرای برنامه اختتامیه این فستیوال بود. مراسم اختتامیه فستیوال نمایشنامه خوانی سپید با اهدا گواهی پایان دوره هنرجویان کارگاه بازیگری و تجلیل از 19 نفر از افتخار آفرینان تولیدات نمایشی حوزه هنری استان در سال 1396 شمسی به پایان رسید. مدیر مرکز هنرهای نمایش حوزه هنری در مراسم اختتامیه فستیوال نمایشنامه خوانی سپید بر کار گروهی به عنوان رمز موفقیت در هنر تئاتر تاکید کرد. کوروش زارعی در جمع هنرمندان رشته تئاتر شهرستان ارومیه گفت: تئاتر نتیجه تفکر گروه نمایش است و کارگردان به تنهایی نمی تواند اثری شایسته را خلق کند و بایستی از تمامی تفکرات ذهنی اعضای گروه استفاد ه کرد ه و با هوشمندی آنرا مدیریت کند . زارعی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر موفقیتهای واحد نمایش حوزه هنری آذربایجان غربی در اجرای برنامه های مختلف تولیدی و آموزشی در رشته نمایش و تاثیر آن در ارتقا سطح هنرهای نمایشی در آذربایجان غربی افزود : هنر نمایش در تهران مدیون استعداد هایی هستند که در شهرستان ها حضور دارند و این استعداد ها باید شناسایی و حمایت شوند. این کارگردان و بازیگر برجسته عرصه نمایش و سینمای ایران ادامه داد : شهرستان ارومیه اساتید هنری بسیاری را به جامعه هنری ایران معرفی کرده است که بسیار تاثیرگذار بوده اند که نقطه اصلی کشف و پرورش و معرفی آنها همین دوره ها و جشنواره ها و فستیوال های هنری است . مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری افزود : امروز من شاهد نخستین حضور این هنرمندان بر روی صحنه تئاتر و نمایشنامه خوانی بودم و بر مسئولان حوزه هنری آذربایجان غربی تاکید می کنم که این هنرجویان را نباید رها کنند و این استعدادها باید سالها در مسیر آموزش قرار گیرند تا تبدیل به هنرمند شوند و در قالب گروه های تئاتری آثار ارزشمند و فاخر خلق کرده اجرا کنند.جدیدترین اخبار

این روستا، بازمانده از تحصیل ندارد
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
این روستا، بازمانده از تحصیل ندارد
دانش آموزان روستای قره قوین بورالان، وجود پربرکت آقای سهیلی و خانم امیرپور زوج معلم دلسوز را موهبتی می دانند که با ورودشان به روستا دیگر حسرت ادامه تحصیل بر دل هیچ دانش آموزی نماند.
بازگشت به دوران مس !
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اقتصادی
بازگشت به دوران مس !
مصنوعات مسی چندسالی بود که با ورود سایر ظروف صنعتی به بازار به حاشیه رانده شده بود، اما امروز شاهد هستیم که استفاده از ظروف مسی دوباره مورد اقبال خانواده ها قرار گرفته است.
طرح کنترل سوخت مصرفی خودروها در خوی 96/10/28
طرح کنترل سوخت مصرفی خودروها در خوی 96/10/28
طرح کنترل سوخت مصرفی خودروها در خوی

پربیننده ترین اخبار

ردپایِ میش مرغ ! 96/10/24
ردپایِ میش مرغ ! 96/10/24
آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه و همدان در گذشته نه چندان دور زیستگاه میش مرغ بود اما در وضعیت کنونی نسل این پرنده در تمامی زیستگاه ها بجز دشت سوتاو بوکان منقرض شده است.
یادواره شهدای روستای قره باغ ارومیه 96/10/23
یادواره شهدای روستای قره باغ ارومیه 96/10/23
هفتمین یادوراه 57 شهید روستای قره باغ ارومیه برگزار شد.
قالیبافان بیمه می شوند 96/10/24
قالیبافان بیمه می شوند 96/10/24
قالیبافان در محدوده سنی 18 تا 50 سال می توانند سالیانه با پرداخت یک سوم حق بیمه از مزایای بیمه مستمری، بازنشستگی و از کار افتادگی صندوق بیمه اجتماعی بهره مند شوند.