سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

پایان راهپیمایی پرشکوه 13 آبان با صدور قطعنامه 8 ماده ای - نمایش محتوای خبر

 

 

پایان راهپیمایی پرشکوه 13 آبان با صدور قطعنامه 8 ماده ای

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

شرکت کنندگان همچنین در این قطعنامه، با تاکید بر منویات رهبر معظم انقلاب، اقتصاد مقاومتی را اصلی اساسی و لازمه عزت و حفظ استقلال کشور دانستند و از مسئولان کشور خواستند با اقدام عملی و اتکا به توانمتندی های داخلی، در راستای رفع تنگناهای معیشتی مردم تلاش کنند.

شرکت کنندگان در راهپیمایی 13 آبان همچنین، استمرار حمایت از ملل تحت ستم آمریکای سلطه جو و رژیم جعلی و کودک کش صهیونیستی، را وظیفه دینی و انسانی خود دانستند و بر پشتیبانی همه جانبه نظام از جبهه مقاومت در برابر جبهه استکبار تاکید کردند. ایشان همچنین با ارج نهادن به انقلاب دوم و تسخیر عزت آفرین لانه جاسوسی، بار دیگر بر ضرورت اختصاص بخشی از محتوای کتب درسی به این رویداد بزرگ و درس آموز تاکید کردند. مشاور رسانه­ای و فرهنگی فرمانده کل سپاه در جمع شرکت کنندگان در راهپیمایی سیزدهم آبان در ارومیه گفت: ایران اسلامی تنها کشور جهان است که در چهل سال گذشته برابر زیاده خواهی های استکبار ایستادگی کرده و امروز به یکی از قدرتمندترین کشورهای منطقه تبدیل شده است. حمیدرضا مقدم با اشاره به قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران در غرب آسیا و جهان اسلام گفت: ملت ایران در این جنگ اقتصادی، فرصت های جدیدی به دست خواهد آورد که یقینا موجب پیروزی در آینده خواهد شد. او با اشاره به تلاش دشمن برای ایجاد جنگ روانی و رسانه ای گفت: با راهنمایی های رهبر فرزانه انقلاب و حضور پرشور و شعور مردم در صحنه ها، پیام ایستادگی و مقاوت ملت ایران در جهان پراکنده شده و پرچم ظلم ستیزی، ایستادگی و عدالت خواهی ملت های آزاده را به اهتزاز درآورده است. او همچنین وحدت و همدلی آحاد مردم اعم از شیعه و سنی را در استان آذربایجان غربی، ستودنی و آن را تو دهنی بزرگی به استکبار دانست.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.