حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۷

پایان راهپیمایی پرشکوه 13 آبان با صدور قطعنامه 8 ماده ای - نمایش محتوای خبر

 

 

پایان راهپیمایی پرشکوه 13 آبان با صدور قطعنامه 8 ماده ای

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

شرکت کنندگان همچنین در این قطعنامه، با تاکید بر منویات رهبر معظم انقلاب، اقتصاد مقاومتی را اصلی اساسی و لازمه عزت و حفظ استقلال کشور دانستند و از مسئولان کشور خواستند با اقدام عملی و اتکا به توانمتندی های داخلی، در راستای رفع تنگناهای معیشتی مردم تلاش کنند.

شرکت کنندگان در راهپیمایی 13 آبان همچنین، استمرار حمایت از ملل تحت ستم آمریکای سلطه جو و رژیم جعلی و کودک کش صهیونیستی، را وظیفه دینی و انسانی خود دانستند و بر پشتیبانی همه جانبه نظام از جبهه مقاومت در برابر جبهه استکبار تاکید کردند. ایشان همچنین با ارج نهادن به انقلاب دوم و تسخیر عزت آفرین لانه جاسوسی، بار دیگر بر ضرورت اختصاص بخشی از محتوای کتب درسی به این رویداد بزرگ و درس آموز تاکید کردند. مشاور رسانه­ای و فرهنگی فرمانده کل سپاه در جمع شرکت کنندگان در راهپیمایی سیزدهم آبان در ارومیه گفت: ایران اسلامی تنها کشور جهان است که در چهل سال گذشته برابر زیاده خواهی های استکبار ایستادگی کرده و امروز به یکی از قدرتمندترین کشورهای منطقه تبدیل شده است. حمیدرضا مقدم با اشاره به قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران در غرب آسیا و جهان اسلام گفت: ملت ایران در این جنگ اقتصادی، فرصت های جدیدی به دست خواهد آورد که یقینا موجب پیروزی در آینده خواهد شد. او با اشاره به تلاش دشمن برای ایجاد جنگ روانی و رسانه ای گفت: با راهنمایی های رهبر فرزانه انقلاب و حضور پرشور و شعور مردم در صحنه ها، پیام ایستادگی و مقاوت ملت ایران در جهان پراکنده شده و پرچم ظلم ستیزی، ایستادگی و عدالت خواهی ملت های آزاده را به اهتزاز درآورده است. او همچنین وحدت و همدلی آحاد مردم اعم از شیعه و سنی را در استان آذربایجان غربی، ستودنی و آن را تو دهنی بزرگی به استکبار دانست.جدیدترین اخبار

آغاز سرشماری زمستانه پرندگان آبزی و کنار آبری در سردشت
آغاز سرشماری زمستانه پرندگان آبزی و کنار آبری در سردشت
طرح سرشماری پرندگان آبزی و کنارآبزی به مدت سه روز در این شهرستان آغاز شد.
همایش روحانیان در پیرانشهر
همایش روحانیان در پیرانشهر
همایش روحانیون با هدف نقش علما در بصیرت افزایی امت اسلامی در مصلی امام خمینی (ره) پیرانشهر برگزار شد.
آذربایجان غربی دروازه کشورمان به اروپاست
آذربایجان غربی دروازه کشورمان به اروپاست
آذربایجان غربی از شمال با کشور جمهوری آذربایجان و از غرب با کشورهای عراق و ترکیه همسایه و نیز به صورت غیرمستقیم با کشور ارمنستان هم مرز است تنها استان کشور که از چنین ظرفیت مرزی بالایی برخوردار است .

پربیننده ترین اخبار

چو زینب راه احسان را جلوداری پرستار
چو زینب راه احسان را جلوداری پرستار
22 دی ماه سالروز ولادت حضرت زینب (س)، عقلیه النساء اهل بیت عصمت و طهارت روز پرستار نامگذاری شده است و این تقارن نیکو بهانه ای است تا پرستاران جامعه در امور حرفه ای خود آن بانوی بی بدیل را الگوی خود قرار دهند.
همایش گرامیداشت روز پرستار
همایش گرامیداشت روز پرستار
همایش گرامیداشت روز پرستار
همایشی باعنوان سبک زندگی اسلامی و تحکیم بنیان خانواده در چالدران
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
همایشی باعنوان سبک زندگی اسلامی و تحکیم بنیان خانواده در چالدران
همایشی باعنوان سبک زندگی اسلامی و تحکیم بنیان خانواده در چالدران برگزار شد .