سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

ویژه برنامه های 28 صفر در صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

اخبار داخلی مرکز

ویژه برنامه های 28 صفر در صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی

ویژه برنامه های 28 صفر در صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی


روابط عمومی / رویدادهای مرکز

صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی با هدف تبیین نقش پیامبر در هدایت و سعادت بشریت و بازشناسی الگوی اخلاقی و بینش دینی امام حسن (ع) برنامه‌هایی را در روزهای 23 ، 24 و 25 مهر تدارک و پخش می نماید .

رادیو چی چست در ایام پایانی ماه صفر ویژه برنامه (گونش دن بیرپای) را با هدف تکریم جایگاه پیامبر اسلام (ص) و امام حسن مجتبی (ع) در روزهای 23و 24 مهر از ساعت 17 بمدت 90 دقیقه و جمعه  25 مهر در دو بازه زمانی از ساعت 10  و 17 بمدت 90 دقیقه به تهیه کنندگی محمدعلی عبدالی و زهرا محمدی بصورت زنده پخش می کند . در این برنامه با استناد به منابع علمی جایگاه قرآن و عترت ، سیر تاریخی انحراف امت بعد از پیامبر، دشمن شناسی ، ضرورتهای اتحاد و دلایل شهادت امام حسن مجتبی (ع) تبیین و تشریح می شود .

سیمای مرکز آذربایجان غربی نیز در سالروز رحلت پیامبر عظیم الشان اسلام و شهادت کریم اهل بیت (ع) ویژه برنامه ای را در قالب برنامه شبانگاهی (اولدوز) در شب پنجشنبه به تهیه کنندگی داود سلیمانپور از ساعت21 بمدت 60 دقیقه بصورت زنده از محل استودیو پخش می کند. این برنامه شامل بخش های مختلف از جمله کارشناس ، مرثیه سرایی، تشریح تاریخ زندگانی پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) است . همچنین پخش برنامه (رسم عاشقی) در روزجمعه  از ساعت 9 بمدت 60 دقیقه به تهیه کنندگی گیتا حری رضایی از سایر اقدامات سیمای مرکز آذربایجان غربی بمناسبت رحلت پیامبر و شهادت امام حسن مجتبی خواهد بود .

گفتنی است بارگذاری نماهنگ، کلیپ تصویری ، مستند گزارشی ایده محور، پادکست، پوستر ، عکس نوشت و پویش ویژه رحلت پیامبر(ص) و شهادت امام حسن (ع) از اقدامات فضای مجازی مرکز آذربایجان غربی به مناسبت 28 صفر است.

 

آدرس کوتاه :