سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱۰ آذر ۱۴۰۰

ویژه برنامه های مرکز آذربایجان غربی در هفته وحدت - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

اخبار داخلی مرکز

ویژه برنامه های مرکز آذربایجان غربی در هفته وحدت

ویژه برنامه های مرکز آذربایجان غربی در هفته وحدت


روابط عمومی / رویدادهای مرکز

صداوسیمای آذربایجان غربی به مناسبت میلاد خجسته پیامبر اسلام حضرت محمد(ص) و آغاز هفته وحدت، برنامه‌ های متنوعی با محوریت وحدت تدارک دیده است.

سیمای آذربایجان غربی با ویژه برنامه زنده«رسم عاشقی» به تهیه کنندگی محمدرضا همتی و حسین جنگجو، درطول هفته وحدت و روز میلاد پیامبر اسلام از ساعت 8:30 به مدت 40 دقیقه، این عید بزرگ مسلمانان را جشن می‌گیرد.

برنامه«ائویمیز» به تهیه کنندگی گیتا حری رضایی و اتابک حبیبی، روز یکشنبه 2 آبان از ساعت 12:45، سیره اخلاقی و عملی پیامبر اسلام در خانواده‌ ها را تبیین می‌کند. برنامه شبانگاهی«اولدوز» نیز در هفته وحدت از ساعت 21 به مدت 60 دقیقه، با آیتم های شاد و متنوع به صورت ویژه به وحدت و همدلی اقوام و مذاهب می‌پردازد.

برنامه‌ های کردی «گشت و سیران»، «نوژین»، «پنجره» و «ساباتی ژین» نیز از 27 مهر تا پایان هفته وحدت، به تهیه کنندگی علی سهیلی نژاد و محمدرضا صمدی زاده با رویکرد جشن‌ های هفته وحدت در مناطق مختلف استان، روی آنتن سیمای مرکز     می رود. همچنین برنامه‌ ظهرگاهی«اذان نغمه سی» با حضور اساتید حوزه و برنامه های به وقت جوانی ، نو+جوان و سلام اوشاقلار، مستندهای تامینی و تولیدی سیمای آذربایجان غربی نیز با موضوع وحدت و اقتدار ملی پخش می‌شود.

رادیو چی چست نیز از آغازهفته وحدت در برنامه‌ های«سلام یاشایش»، «سئوگی سارایی»، «اجابت چاغلاری»، «قاصدک»، «ائل سوزو» ،«جوانه‌ های چی چست» و ... با پخش گزارش، ارتباط با مسئولان، دعوت از هنرمندان، نمایش های طنز، به موضوع هفته وحدت و میلاد رسول اکرم(ص) می‌پردازد. همچنین ویژه برنامه رادیویی«بایراملیق» به تهیه کنندگی زهرا محمدی، در روز میلاد پیامبر اسلام از ساعت 10 به مدت 120 دقیقه به صورت زنده پخش می‌شود. بررسی نقش امام صادق(ع) در احیای مکتب تشیع، معنای وحدت در آیات و روایات و ... از محورهای برنامه‌ است.

تولید عکس نوشت ، پوستر، گزارش و ویدیو کلیپ ویژه هفته وحدت ، برگزاری پویش شهید وحدت با محوریت شهید سلیمانی ، ایفای نقش مکملی از طریق تقطیع و بارگزاری قطعات جذاب برنامه های سیما و صدا ، اجرای برنامه عملیات رسانه ای ویژه هفته وحدت، انعکاس مراسم های ویژه هفته وحدت و مولودی خوانی در فضای مجازی از اقدامات معاونت فضای مجازی در هفته وحدت است.

واحد خبر صدا و سیمای آذربایجان غربی نیز در هفته وحدت با پوشش مراسم هایی که شیوه نامه بهداشتی را رعایت کرده باشند، گزارش از مردم درخصوص وحدت و همدلی و ارسال گزارش ها و خبرهای مربوط به میلاد پیامبر و هفته وحدت به این مهم می‌ پردازد.

 

آدرس کوتاه :

مهمترین رویدادهای مرکز

تولید و پخش بیش از 2350 دقیقه برنامه در هفته بسیج

صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی به منظور بزرگداشت هفته بسیج و ارج نهادن به فعالیت های این شجره طیبه در قالب های مختلف برنامه سازی ، 2354 دقیقه برنامه...یک‌شنبه، ۷ آذر ۱۴۰۰

نشست مدیرکل مرکز با تهیه کنندگان سیما

.در این نشست که در سالن جلسات صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی برگزار شد ، مهندس مجرد به اقدامات و فعالیت های مرکز اشاره وبر ضرورت ورود جدی به موضوعاتی...شنبه، ۶ آذر ۱۴۰۰

ویژه برنامه های مرکز آذربایجان غربی در هفته وحدت

صداوسیمای آذربایجان غربی به مناسبت میلاد خجسته پیامبر اسلام حضرت محمد(ص) و آغاز هفته وحدت، برنامه‌ های متنوعی با محوریت وحدت تدارک دیده است.چهارشنبه، ۲۸ مهر ۱۴۰۰

قدردانی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه از رسانه استانی

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه بهمراه معاونین و رئیس روابط عمومی منطقه ضمن حضور در دفتر مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان آذربایجان غربی...چهارشنبه، ۱۲ آبان ۱۴۰۰