حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۳ اسفند ۱۳۹۷

ویژه برنامه های مرکز آذربایجان غربی در عید سعید فطر - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

ویژه برنامه های مرکز آذربایجان غربی در عید سعید فطر

روابط عمومی / رویدادهای مرکز

ویژه برنامه های مرکز آذربایجان غربی در عید سعید فطر

 

بمناسبت فرارسیدن عید سعید فطر صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی با ویژه برنامه (نور بایرامی) در صدا و (عید ضیافت) و (اولدوز) در سیما به استقبال این عید بزرگ می رود.

برنامه (نور بایرامی) در روزهای 5 و 6 تیرماه از رادیو چی چست به تهیه کنندگی رضا خاکمردانی بصورت زنده پخش می شود . این برنامه در تعطیلات عید فطر از ساعت 10 صبح بمدت 120 دقیقه با هدف ایجاد لحظات شاد و معنوی از صدای آذربایجان غربی با پرداخت به آداب و رسوم عید فطر ، مباحث کارشناسی ، گزارش ، پخش قطعات طنز ، نمایش کوتاه شاد ، بهره مندی از ظرفیت هنرمندان استان ، ارتباط با مشهد مقدس ، موسیقی و پیامک های مخاطبان با موضوعات آداب و مناسک دینی مربوط به عید فطر ، اکرام مستمندان ، صله رحم ، عفو و گذشت پخش خواهد شد.

سیمای مرکز آذربایجان غربی نیز با دو ویژه برنامه (اولدوز) و (عید ضیافت) به تهیه کنندگی فرزین صالحی و عوض افهم بصورت زنده در تعطیلات عید فطر از ساعت 21 با بخش های شاد و متنوع به موضوع جشن و آئین های عید فطر می پردازد . برنامه های ضیافت در شب عید فطر و خانواده در روز عید فطر به تهیه کندگی داود غفاری آذر بصورت ویژه به موضوع عید سعید فطر پرداخت خواهند نمود.

همچنین سیمای مرکز در روز عید فط بصورت زنده نماز و خطبه های عید فطر را از محل مصلای امام خمینی (ره) ارومیه به تهیه کنندگی حسن فرخی پخش خواهد کرد.

 

 

آدرس کوتاه :