رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

ويژه برنامه هاي مرکز آذربايجان غربي در هفته بسیج - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

ويژه برنامه هاي مرکز آذربايجان غربي در هفته بسیج

روابط عمومی / رویدادهای مرکز

ويژه برنامه هاي مرکز آذربايجان غربي در هفته بسیج

 

در راستاي گراميداشت هفته بسيج ، صداوسيماي مركز آذربايجان غربي با پخش برنامه هاي مختلف ، ضمن پاسداشت فرهنگ جهاد و شهادت به معرفي بسيج به عنوان شجره طيبه و نهال برآمده از متن انقلاب مي پردازند .

(عشق مدرسه سي) از تولیدات  صداي مركز آذربايجان غربي است كه با رویکرد بسيج و آشنایی با فعاليت هاي آن به تعداد 7 برنامه 30 دقيقه اي هر روز بصورت زنده از ساعت 8:30 به تهيه كنندگي هادی قدرپوران پخش مي شود .

برنامه در قالب تركيبي با هدف ارشادي  تربيتي به موضوع بسيج و قابليت هاي آن در دوران دفاع مقدس و دوران سازندگي و توانايي آن در حال حاضر بويژه اقتصاد مقاومتي مي پردازد .

گزارشهاي مردمي ، مسابقه ، كارشناس و تماسهاي مردمي از بخش هاي اين برنامه مي باشد . بررسي و تبيين اهداف بسيج و نقش آن در دوران دفاع مقدس ، دوران سازندگي و ماموريت هاي آن در عرصه هاي مختلف علمي ، اجتماعي و فرهنگي ، سياسي و نظامي با حضور بسيجيان و فرماندهان از اهداف برنامه مي باشد که مخاطبان با دستاوردهای بسیج ، این شجره طیبه آشنا           می شوند.  همچنين برنامه هاي سلام ياشايش ، سئوگی سارایی ، عصر جوانی ، جوانه های چی چست ، آخشاملار و كنديميز  به فراخور برنامه به موضوع بسيج مي پردازند .

سيماي آذربايجان غربي نيز در هفته بسيج به منظور ارج نهادن به ايثارگري ها ، رشادتها و حماسه آفريني هاي بسيجيان ، در برنامه های زنده با دعوت از مسئولان بسیج به کارکردهای مختلف بسیج در محورهای فرهنگی ، اجتماعی ، معارفی ، سیاسی و بویژه سازندگی می پردازد . توجه ويژه به اين مناسبت در برنامه‌هاي روتين تلويزيوني از جمله «اولدوز» «ساغ یاشا » و «ائویمیز»و همچنين پخش زيرنويس، نماهنگ، كلام رهبري و پخش مستند و تله فيلم هاي تأميني از ديگر اقدامات و برنامه هاي سيماي آذربایجان غربی در هفته بسیج است.

 

 

آدرس کوتاه :