سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

وزیر کشور با نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی دیدار کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

وزیر کشور با نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی دیدار کرد

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

وزیر کشور با نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی دیدار کرد

وزیر کشور گفت ؛

آقای شهریاری به دلیل سوابق معرفی استاندارجدید آذربایجان غربیاجرایی مطلوب در داخل و خارج از کشور و با کسب رای اعتماد دولت می تواند به عنوان استانداری آذربایجان غربی منشا تحولات چشمگیری شود. رحمانی فضلی در دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه با معارفه استاندار جدید این استان اظهار امیدواری کرد در ٤ سال فعالیت دولت بسترها برای اجرایی شدن برنامه های توسعه محور در شمال غربی ترین استان کشور بیش از پیش مهیأ شود و استاندار جوان معرفی شده نیز بتواند با هماهنگیهای مطلوب با مدیران محلی طرح های دولت را اجرایی کند. وی افزود: دولت در سالهای ابتدائی ٤ سال اول فعالیت خود به مسائلی همچون تحریم ، رکود اقتصادی و تورم درگیر شد و امیدواریم در دوره جدید بتوانیم نواقص موجود به ویژه در استانهای کمتر توسعه یافته را جبران کنیم رحمانی فضلی گفت : استاندار جدید نیز باید با همکاری و تعامل مطلوب با مدیران استانی به ویژه نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه و نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی بتواند در ارتقاء شاخصهای توسعه این استان مرزی گامهای موثری بردارد. نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه نیز در این دیدار با تشکر از تلاش آقای سعادت در استان گفت ؛ هم اکنون وحدت و همدلی مثال زدنی در استان ایجاد شده است و استاندار جدید نیز باید در این راستا زمینه وحدت بیش از پیش مردم و مسئولان را ایجاد کند. حجت الاسلام والمسلمین قریشی افزود متاسفانه برخلاف تمام تلاشهای انجام در برخی شاخصها فاصله معناداری بین آذربایجان غربی و دیگر استانها وجود دارد و باید با تلاش و همدلی بیش از پیش این فاصله ها برطرف شود هم اکنون نیز جلسه معارفه و تودیع استاندار آذربایجان غربی آغاز شده است


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.