جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

ورود دام از مرز بازرگان، به زودی - نمایش محتوای خبر

 

 

ورود دام از مرز بازرگان، به زودی

 آقای حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان غربی گفت: به همراه جمعی از مدیران کل و فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران بخش خصوصی چهار روز در کشور ترکیه بودیم و به دنبال این هستیم که محور مبادلات کالا را از شمال غرب ایران تقویت بکنیم. معاون استاندار آذربایجان غربی از ورود دام در آینده نزدیک از مرز بازرگان هم خبر داد و گفت: در این خصوص برنامه ریزی شده است بخشی از نهاده‌های دامی مورد نیاز شمال غرب کشور از طریق کشور ترکیه و بنادر ترکیه استفاده شود. وی همچنین به تامین تجهیزات و امکانات پزشکی از طریق مرز بازرگان هم اشاره کرد و گفت: در رابطه با تجهیز و لوازم پزشکی و دارویی هم برنامه‌های داشتیم که در ترکیه با شرکت‌ها و سرمایه گذارانی در این حوزه دیدار و گفتگو‌هایی صورت گرفت. آقای حسینی در پایان به ظرفیت‌های مرزی استان آذربایجانغربی هم اشاره کرد گفت:: برای استفاده از بنادر ترکیه از بندرترابزون ترکیه به همراه هیات اقتصادی و مسئولان ترک بازدید کرده و در استانبول هم با طرف‌های ترک مذاکرات خوبی برای توسعه زمینه‌های افزایش مبادلات تجاری صورت گرفت تا در شرایط خاص بتوان نیاز‌های ضروری کشور را از طریق مرز‌های استان تامین کرد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.