جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

واریز سهمیه زمستانی نفت سفید - نمایش محتوای خبر

 

 

واریز سهمیه زمستانی نفت سفید

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

 احمد مجرد گفت: اعتبار این مرحله از سهمیه نفت سفید تا ۲۵ اسفند ماه سال جاری می‌باشد، همچنین سهمیه سوخت فصل پاییز برای مشترکینی که تاکنون سهمیه نفت سفید خود را دریافت نکرده اند محفوظ است. مجرد با بیان اینکه در مرکز و شمال استان آذربایجان‌غربی تاکنون ۱۲۰ میلیون لیتر سوخت توزیع شده است، گفت: قبل از فرا رسیدن فصل سرما و یخبندان وبه لحاظ سردسیر و صعب العبور بودن بسیاری از مناطق روستایی استان آذربایجان غربی سهمیه ۱۰۰ درصدی نفت سفید این دسته از خانوار‌ها ارسال شده است. وی خاصرنشان کرد: کل سهمیه نفت سفید خانوار‌ها در طول سال جاری برای خانوار‌های ۱ و ۲ نفره، ۱۶۰۰ لیتر سوخت، برای خانوار‌های ۳ و ۴ نفره، دو هزار لیتر، برای خانوار‌های ۵ و ۶ نفره، دو هزارو ۶۰۰ لیتر، و برای خانوار‌های ۷ نفر به بالا دو هزارو ۸۰۰ لیتر سوخت توزیع می‌شود. مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه گفت: میزان ذخیره سازی نفت سفید در انبار‌های نفت منطقه در وضعیت مطلوبی قرار دارد و مشکلی در این ارتباط وجود ندارد. وی در پایان تصریح کرد: برای جلوگیری از سوء استفاده‌های خرید و فروش سوخت و تحقق اهداف دولت الکترونیک سهمیه نفت سفید به صورت پایلوت از سال گذشته از طریق کارت بانکی سرپرست خانوار تخصیص می‌یابد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.