جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

هموارکردن راه های موفقیت نخبگان و جوانان استان توسط بنیاد نخبگان - نمایش محتوای خبر

 

 

هموارکردن راه های موفقیت نخبگان و جوانان استان توسط بنیاد نخبگان

ارومیه / خبرگزاری صدا و سیما / علمی

هموارکردن راه های موفقیت نخبگان و جوانان استان توسط بنیاد نخبگان

بنیاد نخبگان استان راههای موفقیت نخبگان و جوانان مستعد  استان را در جشنواره های ملی هموار خواهد کرد .

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی در جلسه اعضای شورای علمی بنیاد نخبگان استان که در محل استانداری برگزارشد با اشاره به برگزاری نشست سراسری روسای بنیاد نخبگان کشور که با حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان در روزهای 23 و 24 تیرماه  در ارومیه برگزار میشود جوانان استان را با توجه به پتانسیل های موجود مستحق جایگاه فعلی ندانست و افزود : با حمایت و تقویت نخبگان استان وهدف دار کردن برنامه های بنیاد علمی نخبگان استان میتوانیم میراث گرانقدر برای آیندگان و زمینه جهش علمی استان را فراهم کنیم

صفرزاده  از اجرای طرح  شناسایی افراد نخبه در سنین کوچک در  آموزش پرورش استان خبر دارد وافزود : در این راستا طرح ویژه ای برای شناسایی دانش آموزان نخبه بصورت پایلوت در ارومیه و میاندوآب با همکاری بنیاد نخبگان استان و آموزش و پرورش استان در حال اجرا است .

چهل امیرانی رییس بنیاد نخبگان آذربایجان غربی نیز برگزاری نشست سراسری روسای بنیاد نخبگان کشور در ارومیه را زمانی مناسب برای همکاری و هماهنگی بیشتر دستگاه های مختلف اجرایی استان برای  برگزاری مطلوب این نشست دانست. 

حضرت پور شهردار ارومیه هم خواستار برنامه ریزی های مدون بنیاد علمی نخبگان استان برای بارور کردن و تقویت افکار واندیشه های جوانان  و نوجوانان استان شد .

صفرزاده ، بهادری ، حضرت پور، حب نقی ، جوانپور، نیک بخت ، حدیدی وحیدری به عنوان اعضای بنیاد نخبگان آذربایجان غربی با احکامی به امضای دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان معرفی شدند.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.