جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

همراهی صداوسیمای آذربایجان غربی در هفته وحدت و میلاد پیامبر اسلام (ص) - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

اخبار داخلی مرکز

همراهی صداوسیمای آذربایجان غربی در هفته وحدت و میلاد پیامبر اسلام (ص)

همراهی صداوسیمای آذربایجان غربی در هفته وحدت و میلاد پیامبر اسلام (ص)


روابط عمومی / رویدادهای مرکز

صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی بمناسبت فرا رسیدن اعیاد ربیع الاول وسالروز میلاد خجسته رسول خوبی ها حضرت محمد(ص) و آغازهفته وحدت با تدارک ویژه برنامه های شاد و متنوع با محور وحدت میان مذاهب مختلف همراه مخاطبان خواهد بود .

سیمای آذربایجان غربی با ویژه برنامه زنده (رسم عاشقی)در روز میلاد از ساعت 8:30 بمدت 120 دقیقه به تهیه کنندگی اتابک حبیبی این عید بزرگ مسلمانان را جشن می گیرد . در دو برنامه (ائویمیز) ضمن پرداخت به این مناسبت در طول هفته روز سه شنبه 13 آبان بصورت زنده از ساعت 45/12 با تبیین سیره اخلاقی و عملی پیامبر اسلام در خانواده ها به تهیه کنندگی لیلا خوشنهاد بر روی آنتن می رود . برنامه شبانگاهی ( اولدوز ) در پنج برنامه از ساعت 21 بمدت 60 دقیقه با آیتم های شاد و متنوع به صورت ویژه موضوعات حول محوروحدت و همدلی و جشن میلاد می پردازد . برنامه های کردی (نوژین) ، (پنجره) و (دیار به دیار) نیز از 8 آبان تا پایان هفته وحدت به تهیه کنندگی علی سهیلی نژاد و محمدرضا صمدیزاده با رویکرد جشن های هفته وحدت در مناطق مختلف استان پخش می شود. برنامه های صبحگاهی (سحریزخیر) و ظهرگاهی (اذان نغمه سی) و همچنین مستندهای تامینی و تولیدی مرکز نیز با موضوع هفته وحدت پخش خواهد شد.

 رادیو چی چست نیز بمنظور بررسی و تبیین ابعاد شخصیتی و سیره عملی و اخلاقی امام صادق و پیامبر اکرم بعنوان الگو و اسوه حسنه جوامع بشری و فلسفه وجودی آن حضرت در آیات بعنوان مرسل و ابلاغ کننده پیام الهی و ضرورت همبستگی ، در برنامه های زنده سلام یاشایش ، سئوگی سارایی ، اجابت چاغلاری ، قاصدک ، عصرجوانی ، بیر آخشام بیرسلام با اجرای مشترک واحد کردی ، کندیمیز ، جوانه های چی چست و برنامه های شب بخیر و جنگ جمعه کردی از 8 لغایت 13 آبان ماه با پخش گزارش، ارتباط با مسئولان ، دعوت از هنرمندان ، نمایش های طنز به موضوع هفته وحدت و میلاد رسول اکرم (ص) می پردازد . همچنین ویژه برنامه (بایراملیق) به تهیه کنندگی حمیرا آذرخش بمدت 120 دقیقه در روز میلاد از ساعت 10 بصورت زنده پخش می شود. بررسی نقش امام صادق (ع) در احیای مکتب تشیع، معنای وحدت در آیات و روایات، گفت‌ و گو با میهمانان از دیگر محورهای برنامه‌ سازی رادیویی در هفته وحدت به شمار می‌ روند.

اقدامات معاونت فضای مجازی در هفته وحدت شامل پخش مولودی خوانی اهل سنت ، پخش نماهنگ های آذری در وصف پیامبراکرم ، تهیه پوستر و عکس نوشت با موضوع وحدت اقوام شیعه و سنی ، پخش سخنرانی های کوتاه در معرفی شخصیت پیامبر ، پویش دلنوشته های مردمی در خصوص اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر ، بارگذاری ویژه برنامه های سیما ، انتشار فرمایشات رهبری در خصوص وحدت و برگزاری پویش سراسری ختم صلوات در فضای مجازی است . واحد خبر مرکز آذربایجان غربی نیز در هفته وحدت با پوشش مراسم هایی که شیوه نامه بهداشتی را رعایت کرده باشند ، گزارش از مردم در خصوص وحدت و همدلی و ارسال گزارشها و خبرهای مربوط به میلاد پیامبر و هفته وحدت ، به این مهم می پردازد .

 

آدرس کوتاه :