جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

همایش وحدت علما در پیرانشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش وحدت علما در پیرانشهر

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

 این همایش وحدت علما در پیرانشهر شافعی در وحدت امت اسلامی در مصلی شهرستان پیرانشهر برگزار شد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه ضمن سخنرانی در این همایش گفت: یکی از راه های وحدت امت اسلامی تجلیل از علمای معاصر شیعه و سنی است و باید به این مهم نیز بیش از پیش توجه شود. حجت الاسلام والمسلمین قریشی با اشاره به سالروز ولادت مبارک ثامن الحجج، گفت: امام رضا (ع) به عنوان یک نقطه مشترک بارز میان شیعه و سنی به شمار می آید و این مهم می تواند به عنوان محور وحدت میان شیعه و سنی مطرح شود چرا که در کتب اهل سنت در مورد فضایل ائمه اطهار (ع) بخصوص این امام بزرگوار مطالب زیادی نقل شده است. حجت الاسلام سرایی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان نیز در این همایش گفت: نظام اسلامی راه چهل ساله خود را با وحدت طی کرده است و پیروزی های مختلف صورت گرفته در منطقه خصوصا شکست داعش نیز بدین وسیله به دست آمد. ماموستا سرخابی مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت و امام جمعه موقت پیرانشهر نیز در این همایش بر وحدت بیش از پیش شیعه و سنی تاکید کرد و آن را خنثی کننده توطئه های شوم دشمنان انقلاب دانست.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.