سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

همایش نقش و جایگاه زن در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش نقش و جایگاه زن در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

حجت الاسلام هاشمی در همایش نقش و جایگاه زن در پیروز ی و تداوم انقلاب اسلامی که با حضور پرشور بانوان شهر بازرگان و به مناسبت بزرگداشت دهه مبارک فجر و ایام فاطمیه برگزار شد با اعلام این مطلب گفت :

بانوان بزرگی هم در دین اسلام برای تداوم و پیروزی دین اسلام بسیار تلاش کرده اند . وی حضرت فاطمه زهرا (س) و خدیجه کبری را نمونه ای از زنان بزرگ و باعظمت دین اسلام بیان کرد و گفت : حضرت خدیجه تمام دارایی خود را برای اقتدار و نشر دین اسلام هزینه کرد و حصرت فاطمه هم حامی بزرگ ولایت بود . امام جمعه ماکو با اشاره به اینکه در انقلاب و بعد از آن هم زنان بزرگی به نقش ارزنده خود عمل نمودند گفت : پرورش جوانان انقلابی و اعزام آنها به جبهه ها برای دفاع از میهن ، حضور در جبهه ها و پشت جبهه و کمک به رزمندگان از فعالیتهای تاثیر گذار بانوان و زنان انقلابی کشورمان بود . حجت الاسلام هاشمی از زنان مومن و انقلابی خواست همانند زنان صدر اسلام و انقلابی پشتوانه انقلاب و ولایت بوده و حامی اسلام و قران باشند .


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.