سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

همایش لجستیک ایران در منطقه آزاد ماکو - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش لجستیک ایران در منطقه آزاد ماکو

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

 قائم مقام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در این همایش با اشاره به ظرفیت‌ها و مزیت‌های لجستیکی و زنجیره تامین منطقه آزاد ماکو گفت: تبدیل شدن به هاب لجستیک منطقه آزاد ماکو یکی از برنامه‌های سازمان منطقه آزاد است. او افزود: دسترسی به بازار‌های اروپا از راه زمین و دریا به لحاظ فاصله نزدیک منطقه آزاد ماکو از بنادر مرسین در دریای مدیترانه و ترابوزان در دریای سیاه می‌تواند این منطقه را به یکی از اقتصادی‌ترین مسیر‌ها در رقابت با راه دریایی شرق و غرب تبدیل کند. قائم مقام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو، تبدیل منطقه آزاد ماکو به هاب لجستیک در کشور و مسیر ترانزیتی آسیا به اروپا را چشم انداز ماکو برشمرد و اظهار داشت: تبدیل منطقه آزاد ماکو به قطب صادرات مجدد، تبدیل شدن منطقه آزاد ماکو به قطب صادرات و جذب سرمایه گذاری خارجی، دستیابی به جایگاه بزرگترین مرکز صادرات، واردات و ترانزیت کالا در غرب کشور و کسب رتبه اول در زمینه جذب سرمایه‌گذاری در حوزه ترانزیت و انبارداری بین مناطق آزاد ایران از دیگر چشم انداز‌های منطقه است.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.