جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

همایش علمداران عاشورایی در ارومیه - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش علمداران عاشورایی در ارومیه

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

همایش علمداران عاشورایی نکوداشت رزمندگان روحانی آذربایجان غربی با حضور نمایندگان ولی فقیه در دو استان آذربایجان غربی و شرقی و روحانیون رزمنده و خانواده معظم شهدا در ارومیه برگزار شد. حجت الاسلام والمسلمین قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در این همایش با اشاره به فضیلت مجاهدان فی سبیل الله در نزد پروردگار تبارک و تعالی گفت: در روز قیامت خون شهدا با مرکب و مداد علما قیاس می شود و مرکب علما سنگین تر از خون شهداست و روحانیون مبارز نیز با هر دو فضیلت رزمنده و عالم بودن مطمئنا در جایگاه رفیع تری خواهند بود. حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز نیز در این مراسم با اشاره به این که وجب به وجب خطه شهید پرور آذربایجان غربی شاهد حماسه آفرینی های رزمندگان اسلام است، گفت: روحانیان در کنار رزمندگان اسلام در دوره های مختلف دوشادوش مردم انقلابی رشادتهای بسیاری انجام داده اند و بیش از 4300 شهید روحانی دفاع مقدس کشور تاییدی بر این ادعاست. حجت الاسلام سرایی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان نیز در این مراسم گفت: آذربایجان غربی 400 روحانی رزمنده دوران دفاع مقدس و 87 شهید روحانی دارد و قرار است درخصوص معرفی این شهدا و رزمندگان گرانقدر کتاب تالیف شود. سردار شهسواری فرمانده سپاه شهدای استان نیز در این مراسم گفت: رهبر معظم انقلاب در بیانیه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، نقش آفرینان اصلی گام دوم انقلاب را جوانان نامیده اند و بر انقلابی ماندن و اصل تغییر ناپذیری مبانی امام خمینی (ره )تاکید داشتند. در پایان این مراسم از روحانیان رزمنده استان قدردانی شد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.