اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | جمعه، ۲۹ دی ۱۳۹۶

همایش طلاب حوزه علمیه خوی - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش طلاب حوزه علمیه خوی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

همایش طلاب حوزه علمیه خوی

در این همایش که در حوزه علمیه امام خمینی (ره )خوی برگزار شد

حجت الاسلام والمسلمین عبدالصاحب خویی دبیر کل موسسات خیریه و جهانی مرحوم آیت .. خویی و فرزند آن عالم جلیل القدر، حوزه های علمیه را بزرگترین مرکز نشر و توسعه فرهنگ دینی در جامعه اسلامی دانست و گفت : روحانیت و حوزه های علمیه در تبیین دین مبین اسلام و مسائل اعتقادی و ولایی جایگاه ویژه ای دارند و باید در ایجاد انسجام در جامعه و همدلی و وحدت در جهت دستیابی به اهداف والای اسلام و رهبری همگی تلاش کنند وی از توسعه مدارس علوم دینی موسسات خیریه و جهانی مرحوم آیت ا.. العظمی خویی در سراسر جهان برای تقویت حوزه علمیه نجف خبر داد و گفت : هم اکنون این موسسات در بیش از 10 کشور جهان مدارس دینی را برای تبین اهداف والای اسلام و مکتب اهل بیت (ع) تاسیس کرده است حجت الاسلام فاضل کد کنی از خطیبان برجسته کشور نیز در این همایش برضرورت غنی سازی فعالیت حوزه های علمیه در زمینه شناساندن مرجعیت در جامعه و تقویت مبانی دینی تاکید کرد حجت الاسلام شکوری امام جمعه خوی هم در این همایش با تشریح سابقه تاسیس حوزه ای علمیه در خوی از فعالیت 4 حوزه علمیه نمازی ، امام خمینی ، سفیران هدایت و حوزه علمیه خواهران دراین شهرستان خبر داد و گفت : در این حوزه در حال حاضر بیش از 920 طلبه مشغول تحصیل علوم دینی هستند در پایان این همایش از کتاب مرجع اعلی آیت ا.. العظمی خویی به قلم دکتر طراد حماده که به زندگی و شخصیت این مرجع عالیقدر جهان اسلام پرداخته رونمایی شدجدیدترین اخبار

این روستا، بازمانده از تحصیل ندارد
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
این روستا، بازمانده از تحصیل ندارد
دانش آموزان روستای قره قوین بورالان، وجود پربرکت آقای سهیلی و خانم امیرپور زوج معلم دلسوز را موهبتی می دانند که با ورودشان به روستا دیگر حسرت ادامه تحصیل بر دل هیچ دانش آموزی نماند.
بازگشت به دوران مس !
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اقتصادی
بازگشت به دوران مس !
مصنوعات مسی چندسالی بود که با ورود سایر ظروف صنعتی به بازار به حاشیه رانده شده بود، اما امروز شاهد هستیم که استفاده از ظروف مسی دوباره مورد اقبال خانواده ها قرار گرفته است.
طرح کنترل سوخت مصرفی خودروها در خوی 96/10/28
طرح کنترل سوخت مصرفی خودروها در خوی 96/10/28
طرح کنترل سوخت مصرفی خودروها در خوی

پربیننده ترین اخبار

ردپایِ میش مرغ ! 96/10/24
ردپایِ میش مرغ ! 96/10/24
آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه و همدان در گذشته نه چندان دور زیستگاه میش مرغ بود اما در وضعیت کنونی نسل این پرنده در تمامی زیستگاه ها بجز دشت سوتاو بوکان منقرض شده است.
صادرات 40 هزار دستگاه دیگ بخار از ارومیه 96/10/23
صادرات 40 هزار دستگاه دیگ بخار از ارومیه 96/10/23
واحد تولیدی دیگ بخار در ارومیه سالیانه 40 هزار دستگاه از تولیدات صنعتی به ارزش 3 میلیون دلار به کشورهای همسایه صادر می کند.
افزایش آب گدارچای نقده 96/10/24
افزایش آب گدارچای نقده 96/10/24
پس از 6 ماه خشکی، گدار چای نقده درپی بارش برف و باران در ارتفاعات، پرآب شده است.