جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۹

همایش روحانیون اهل تسنن و تشیع در چالدران - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش روحانیون اهل تسنن و تشیع در چالدران

ارومیه / خبرگزاری صدا و سیما / اجتماعی

همایش روحانیون اهل تسنن و تشیع در چالدران

همایش روحانیون اهل تسنن و تشیع در شهرستان چالدران بر گزار شد .

امام جمعه شهرستان چالدران در این همایش که با حضور جمعی از علمای اهل تشیع و تسنن در محل دفتر امام جمعه ترتیب یافته بود به وظیفه روحانیت در جبهه فرهنگی و تبلیغ و روشن کردن احکام دین برای مردم اشاره کرد و گفت : روحانیون باید با مجهز شدن به سلاح تقوا و علم روز و پیشگامی در تدبر در آیات قران و نوآوری در اسلام طبق فرمایشات مقام معظم رهبری و تفسیر آن به مردم تلاش نمایند .

 حجت الاسلام قره داغی با بیان اینکه امروزه دشمنان اسلام به نام دین سعی در مخدوش ساختن چهره دین اسلام را دارند افزود: تمامی روحانیون باید با حرکت در سایه ولایت عهده دار اجرای برنامه های دینی باشند وبا هوشیاری کامل در مقابل توطئه های دشمنان اسلام ایستادگی نمایند .

وی امنیت امروز ایران اسلامی را مدیون خون پاک شهدا و در سایه اتحاد و همبستگی آحاد ملت ایران اسلامی دانست و گفت : تمامی آحاد ملت ایران اسلامی اعم از شیعه و سنی با پیروی از مکتب اسلامی و قران در جهت پیشبرد جامعه اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش نموده و روحانیون نیز به عنوان سکانداران بصیرت و چشم بینای مردم از این تلاش هیچ دریغی نکردند .

 ماموستا قاسم رزمجو نیز در این همایش به توطئه های دشمنان اسلامی بر عیله دین اسلام اشاره کرد و گفت : امروزه دشمنان اسلام با شیوه جدید از جمله اسلام تکفیری داعش و تندروهای قدیمی که با تفکرات افراطی بوجود آمده قصد دارند در برابر ایران اسلامی بایستند که باید روحانیون اهداف پلید و شوم دشمنان را برای مردم توجیه و تببین نمایند .


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.