جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

همایش جامعه خیرین حوزه های علمیه خواهران - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش جامعه خیرین حوزه های علمیه خواهران

اروميه/خبرگزاري صداوسيما/اجتماعي

همایش جامعه خیرین حوزه های علمیه خواهران

 نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه در این مراسم با اشاره به اینکه جهاد مال به معنی انفاق و صرف مال در راه خداوند است گفت:

یکی از مهمترین این موضوعات تقویت حوزه های علمیه است که موجبات سعادت دنیوی و اخروی انسان را فراهم می کند. حجت الاسلام و المسلمین قریشی با بیان اهمیت کمک مالی به حوزه های علمیه افزود: افرادی که به حوزه های علمیه کمک می کنند ماجور درگاه الهی هستند و هر چقدر طلبه در این مدارس تربیت شود آنها نیز در اجر آن سهیم خواهند بود. معاون نیروی انسانی حوزه های علمیه خواهران کشور در این مراسم با بیان این که از سال 1395 مجمع خیرین حوزه های علمیه خواهران کشور فعالیت خود را آغاز کرده است گفت: این مجمع در زمینه شناسایی خیران و سنجش میزان کمک های آنها شروع به کار کرده است و تا شهریور امسال فعالیت خود را در تمام استانها شروع خواهد کرد. حجت الاسلام والمسلمین فاضل افزود: راه اندازی سامانه اطلاعاتی مجمع خیرین حوزه های علمیه کشور نیز در دست اقدام می باشد که از طریق آن خیرین محترم می توانند ثبت نام کرده و تعداد خیرین و میزان کمک آنها از طریق این سامانه به راحتی قابل دریافت است. حجت الاسلام موسوی امام جمعه سلماس نیز در این مراسم گفت: این که کسی می تواند اموال خود را در راه خداوند انفاق کند این یک توفیق بزرگ الهی است و این ها همگی ذخیره ای برای آخرت محسوب می شود. در این مراسم اعضای هیات مدیره و بازرسان مجمع خیرین حوزه های علمیه استان انتخاب شدند و حجت الاسلام والمسلمین قریشی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه نیز به عنوان رئیس هیات مدیره مجمع خیرین حوزه های علمیه خواهران استان انتخاب شد. همچنین با حضور مسئولان استانی از خیرین نمونه حوزه های علمیه استان نیز تجلیل شد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.