جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

همایش توانمندسازی خانواده ارتشیان در خوی - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش توانمندسازی خانواده ارتشیان در خوی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

در این همایش که در تالار شهدای ارتش برگزار شد بازنشستگان و پیشکسوتان ارتش جمهوری اسلامی ایران در شمال استان در زمینه های حفظ روحیه، مسائل اخلاقی، اقتصاد مقاومتی و راههای توانمند سازی خانواده ها به بحث و تبادل نظر پرداختند.

امیر سرتیپ دوم میرزایی رئیس کانون بازنشستگان نیروهای مسلح ارتش جمهوری اسلامی ایران در شمال استان در این همایش گفت: بیش از 2 هزار نفر مستمری بگیر، بازنشسته و وظیفه بگیران اعضای این کانون از خدمات بهره مند هستند. او با بیان این که در شش سر فصل به اعضای این کانون خدمات ارائه می شود تصریح کرد: در نیمه نخست امسال بیش از 3 میلیارد ریال تسهیلات برای ایجاد اشتغال فرزندان، توانمندسازی بازنشستگان، درمان و سایر سرفصل ها به بازنشستگان ارتش در شمال استان پرداخت شده است. امیر سرتیپ دوم میرزایی برپایی اردوهای زیارتی و سیاحتی و کارگاههای توانمندسازی را از جمله برنامه فرهنگی کانون برای بازنشستگان و خانواده های آنها در طول سال اعلام کرد. در آذربایجان غربی بیش از 28 هزار نفر زیر پوشش خدمات تامین اجتماعی نیروهای مسلح قرار دارند.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.