سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

همایش بین المللی فرصتهای سرمایه گذاری، در مهرماه - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش بین المللی فرصتهای سرمایه گذاری، در مهرماه

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اقتصادی

 معاون هماهنگی امور اقتصادی و ‌‌توسعه منابع استاندار در هجدهمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان در میاندوآب گفت: گستره عظیم صنایع پایین دست پتروشیمی با وجود فعالیت سه مجموعه پتروشیمی بزرگ در ارومیه، مهاباد و میاندوآب می تواند یکی از کلیدی­ ترین راهکارها برای افزایش اشتغال در استان و محور توسعه میاندوآب باشد و دولت به دنبال ایجاد شهرک اختصاصی صنایع پایین دست پتروشیمی با مشارکت بخش خصوصی در استان است. حسینی با اشاره به سامان بخشی و تسهیل فرایند جذب و هدایت سرمایه گذاران از طریق ارائه خدمات نرم افزاری گفت: اگر سرمایه گذاران از پنجره واحد نسبت به پیشبرد اهداف خود اقدام کنند می توانند از تمامی مراحل و مجوزهای لازم برای پیشبرد فعالیتشان مطلع شوند. او همچنین برگزاری همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در استان را در تاریخ ۱۰ و ۱۱ مهرماه یکی از بزرگترین رویدادهای اقتصادی استان در سالهای اخیر عنوان کرد و گفت: لازم است مسئولان سرمایه گذران بومی استان را که خارج از کشور مقیم هستند، شناسایی و به سرمایه گذاری در کشور خود ترغیب کنند. محبی نیا نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس نیز در این جلسه بر شناساندن ظرفیت های شهرستان ها برای رونق بخشی به اقتصاد تاکید کرد و گفت: میاندوآب قطب نهال و فرش استان است که می تواند به بستری برای رونق اقتصاد بدل شود. در این جلسه موانع چند طرح سرمایه گذاری نیز بررسی و دستورات لازم برای رفع آنها صادر شد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.